Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hós babátok próbál már felülni?

6hós babátok próbál már felülni?

Figyelt kérdés
az én kislányom egyátalán nem probálkozik...el vagyunk késve?

2013. júl. 16. 07:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Felülni? Nem! Milyen pozbol kéne felülnie?
2013. júl. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a szomszédasszonyom szerint 6hós baba már tud ülni...amúgy már kúszik,forog és ügyes...
2013. júl. 16. 07:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 6hónapos.Hason pörög körbe.Hasrol hátra és vissza fordul,meg hátrafele kuszik vagy valami hasonló(halad hátra).Ezeket csinálja,azt hiszem majd csak a mászásbol lesz ülés!
2013. júl. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves szomszédasszony kapja bééé..

és ha nem ül???Párnázd körbe??Hidd el pikk-pakk meglesz ha eljön az ideje.Én kisfiam 7 hónapos múlt, és kb 2 hete ül támaszkodva, kényelmesbe nyomja.Lányom ilyen korában már felhúzta magát állásba.Most akkor a fiam le van maradva???De hogy is.6 hónapos korig a "követelmény" a forgás..és pont.

Szépen nézd mit mondanak, és legyél aktuális süket.A babád nagyon ügyes, majd fejlődik ő a saját ütemében!

2013. júl. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

6 és fél hónapos volt a kislányom mikor felült. De hozzáteszem ő 6 hónaposan mászott és a mászásból ült ki.

Egyébként 6 hónapos babának nem kell tudnia még felülni. Védőnő azt mondta 6 hónapos korra oda-vissza kell forogniuk!

2013. júl. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az enyém próbálgatott, de nem ült még 6 hónaposan.

Egyáltalán nincs elkésve a babád, nem is értem az ilyen jószándékú szomszédokat. Tényleg már mint a lóverseny, szegény babákat nem hagyják nyugodtan a saját ütemükben fejlődni.:( Annyira utálom az ilyet, megkérdezik mit csinál a babám, utána meg bezzeg az xy-onka meg már ezt meg ezt csinálja/csinálta. Hova sz..rjak, főleg hogy azt sem tudom ki az?

2013. júl. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Erus76 ***** válasza:

Kisfiúnk 6,5 hós, 2 hete próbálkozott a felüléssel, félig ment neki. Hétvégén ült fel egyedül, szépen tartja magát. Forog oda-vissza, kúszik és pörög, de mászni még nem tud. Sokat áll négykézláb, mintha fekvőtámaszt akarna csinálni. :-))

De tényleg nem kell még ülni tudnia, nem követelmény 6 hósan!!!

2013. júl. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen....igy is nagyon ügyes és kap 1 puszit....):
2013. júl. 16. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!