Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet egy 11 honapos gyerekkel...

Lehet egy 11 honapos gyerekkel termal furdobe menni?

Figyelt kérdés
Szilveszterre mennenk Miskolctapolcara, a barlangfurdobe egy hosszu hetvegere az akkor 11 honapos kisfiammal. Mit gondoltok, a termalviz nem art neki?
2009. okt. 19. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
mehet fürdőbe, de meleg termálba nem. kérd ki a gyerekorvos véleményét és tudd meg, hogy milyen meleg medencék, barlangvizek vannak.
2009. okt. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
a termálvízbe nem viheted be, de vannak (gondolom) babapancsolók. Hívd fel őket!
2009. okt. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
a barlangfürdőben nincsenek babapancsolók, többször voltam ott. Szerintem még nagyon korai neki az a hely, és sima termálba se vidd.
2009. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..



ÉN kérdeztem, bárcsak már mi mennénk, annyira szerettünk ott a férjemmel, alig várjuk, hogy a picit is vihessük, persze csak a barlang részbe, az pont ideális melegségü lesz. Jó fürdőzést nektek! Mindenképp menjetek, ha nem felejted írd meg milyen volt!

2009. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Án írtam e-mailt sé vittük az 1 évesünket:)
2009. okt. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Naszóval. Én írtam e-mailt a fürdőbe. Nyugodtan lehet vinni a babákat, babauszit is tartanak ott. Ha nem akarod a termálba vinni akkor ott van a barlangrendszer. Mi már többször voltunk a lányunkkal, nagyon élvezte.

Az előbb kicsit zagyva voltam bocs:)

2009. okt. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gusztustalan mikor a szülők a csupasz kiskölykökkel jönnek, akik simán belesz.rnak a vízbe!
2009. dec. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Tudod kitalálták már az úszópelenkát. Bár nem ismerlek, de sokkal gusztustalanabb lehetsz, mint egy pici emberke.

2009. dec. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!