Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti adtok a kicsinek ilyen...

Ti adtok a kicsinek ilyen "pótkávét"?

Figyelt kérdés
Régebben macikávéként is hallottam! De miért jó ez? Jó egyáltalán? És ha igen melyik fajta?

#Pótkávét
2013. júl. 16. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
15%

Maci kávé a neve, de a google a barátod


[link]

2013. júl. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

13 hónapos kora óta kap a fiam Cikorinát.

[link]

2013. júl. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem issza meg a potkavet. Nagyon ritkan kap kakaot es akkor nagyon boldogan kozli, hogy kaje!!!! Szerintem minden szulo maskent gondolja az ilysemit van aki azt gondolja, ok es van aki( mint en) hogy nem szukseges, de nem is tiltom.
2013. júl. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Drága 1-és nem azt kérdeztem,hogy mi ez! Hanem,hogy ti adtok e vagy jó e!?
2013. júl. 16. 11:52
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
Nem vagyok a drágád!!!
2013. júl. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Hahahaha agressziv kismalac?
2013. júl. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
A cikoria nagyon egeszseges! Sok benne a feherje. Sokkal jobb, mint a kakao. En ha majd akkora lesz a kisfiam ezt adom kakao helyett.
2013. júl. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Én adok a lányomnak. Reggel vagy kakaót kap (még Milumil tejitalból készítve), vagy maci kávával ízesítem neki, de ezt ritkábban, de ezt is szereti.

Jó a cikorina is, a maci kávé is, ezek mind gabona "kávék", tehát a gabona pörkölésével készülnek. A maci kávé esetében malátából és cikóriából, innen a neve is (ma-ci), cikorinánál talán csak cikóriából, mindkettő jó....bár ezeken kívül is vannak még, a nevüket nem tudom, de nyilván azok is hasonlóak.

Nálunk volt itthon, mert terhesség alatt én azt ittam kávé helyett tejjel, úgyhogy abból kóstolt a lányom,, azóta kapja...

Szóval igazából arra jó, hogy változatosabbá tedd az étkezését, főleg ha már unja a sima tápszert, tejitalt, tejet, nálunk már 1 évesen nagyon igényelte a lányom.

2013. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Kisfiam 3,5 éves, de ha jól emlékszem 1,5 éves volt, amikor kapott Macikavet, most is van itthon, bár ő nagy kakaos, de néha kéri a kávét is!

Lányom 1 éves lesz ho végén, neki meg nem adtam, gondoltam majd ősszel, meglátjuk mit szól hozzá!

2013. júl. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! (kivéve az agresszív kusmalacot) :) (ez tetszik akárki is írta neki)

Akkor majd kipróbálom!

2013. júl. 16. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!