Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit eszik és mit másfél...

Gabszem kérdése:

Mennyit eszik és mit másfél év körüli babátok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 16. 14:20
 1/2 A kérdező kommentje:

én is leírom, szerintem nem eszik sokat pedig nagy baba: 15 kg lesz lassan és kb. 90 cm.

Reggel megiszik 240 ml tejet utána max 1-2 falat zsömi, de van hogy semmi. Séta közben kiflivég. Délelött eszik kis gyümit, ebédre általában főzelék, de sokszor csak pár kanállal. Délután alvás után, joghurt, esetleg pár darab keksz, kakaóscsiga. Délutáni séta közben esetleg megint kiflivég, nasi. Este 6 körül velünk vacsizik, de csak pár falat kiflit eszik, esetleg kis felvágottat ,paradicsomot. Fürdés után 220 ml tápszer.

2013. júl. 16. 15:10
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Lányom is másfél éves, kb 10 kg és 82-83 cm, pontosan nem tudom. Reggelire vajas falatkákat eszik sajttal és/vagy felvágottal. Ebédre azt eszi, amit mi, spagettit, palacsintát, főzeléket, szinte bármit megeszik, amit a kezével szétmaszatolhat, ma pl. palacsintát evett. uzsonnára joghurtot kap és néha egy tejszeletet. Vacsora szintén vajas falatok, vagy néha virsli vagy tejbegríz. Inni vizet iszik, evéskor viszont szinte csak gyümölcslevet. Tejet sajnos nem iszik már, a héten beszélek az orvossal, hogy nagy gond-e, mert a sajtot imádja, szerintem megvan a tej adag, csak más formában.

Mennyiség elég változó nála, van, hogy sokat eszik, van, amikor kevesebbet. A reggeli általában sok, vacsorakor pedig csak csipeget.

2013. júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!