Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan "dolgozzam" fel, hogy...

Hogyan "dolgozzam" fel, hogy valószínűleg nem lehet még egy gyermekem?

Figyelt kérdés
Imádom a kisfiamat aki 4,5 éves. De egyre jobban az utóbbi időben vágyom még egy babára. Sokat gondolok vissza a várandód időszakra stb. De az anyagiak nem engedik meg ezt a vágyam. Mindenünk megvan ami kell, kisfiam mindent amire szüksége van. Boldog kisgyermek. De én úgy érzem nem teljes így az életem. Pedig muszáj lesz beletörődnöm. Férjemnek úgymond mindegy 1 vagy 2. Ő nagyon jól el van 1 gyerkőccel is. Így nem érti meg, nem is értheti meg, hiszen férfi. Igaz még fiatal vagyok 31 leszek, még lenne 3-4 évem egy újabb babára. DE most nagyon erős bennem az érzés.
2013. júl. 17. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést!

A férjed benne lenne hogy legyen még 1.

Megvan mindenetek.

Igazából vagy a baba, és lemondassz egy kis erről arról, nem veszel meg felesleges dolgokat, meg nem a legdrágábbat mindenből, vagy inkább maradsz önző, de ezen az életszínvonalon

2013. júl. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Anyagiak?!?! Ez most komoly? Sosem ez alapján döntöttem. 3 gyerekem van. Egy 5 éves kisfiú és 6 hónapos ikerlányok, 37 vagyok. Én úgy gondolkodom, hogy a gyerekek a JÖVŐ és kötelességem jólelkű, tiszta szívű gyerekeket nevelnem és ennek az alapja nem az anyagiak!
2013. júl. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a férjed belemenne egy 2. babába, anyagilag ha szerényebb körülmények között is kéne élnetek, de nem mennétek tőle csődbe és te ennyire vágysz rá, akkor nem értem, miért nem vágtok bele.

Hajrá! :)

2013. júl. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 34 évesen szültem az elsőt, még szeretnék 1 vagy 2 gyereket. Bár akkor szerinted én már kifutottam az időből?!

Én sem igazán értem a kérdést amúgy. Ha a férjed benne van, akkor mi az akadálya? Milyen anyagiak hiányoznak hozzá?

2013. júl. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért nem értheti a férjed? a Férfinek is vannak érzései,nyilván benne lenne ha azt mondta neki mindegy.Mennyire rosszul álltok,hogy nem mersz bevállalni még egyet 250-300eFt össz bevételre már sztem simán lehet belefér 2 gyerek.
2013. júl. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nincs mit feldolgoznod! Ha szeretnél még egy gyermeket, akkor ne tétovázz, cselekedj!Csak gondolj bele, hogy fogod bánni később, akár egész hátralévő életedben, ha lemondasz róla, pláne, ha később az anyagi helyzetetek is javul.Ha most mindenetek megvan, akkor nem lehet nagy probléma még egy gyermek felnevelése.Ráadásul van olyan lehetőség, hogy otthonról a babázás mellett is jól kereshetsz, így már anyagi akadály sem lehet.
2013. júl. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!