Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hetente hányszor vagytok...

Hetente hányszor vagytok együtt a férjeitekkel? Mondjuk két gyerek mellett 1 kicsi egy nagy?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 10:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%

Heti 4x-5x. Egy 7 és egy 3 éves gyerekünk van, most várjuk a harmadikat.Ez az "átlagos", persze előfordul olyan is, h kevesebbszer/netán egyáltalán (bár ez ritka) tudunk összebújni a héten, olyan is, hogy napi 2x összejön.

(Ez is ritka).

Amint meglesz a picur gondolom ez megint visszaesik kicsit:))

Este 9kor már alszanak a gyerekek, reggel 7 körül kelnek.

Férjem 9-től 17 óráig dolgozik általában, én most itthon vagyok, mert napokon belül szülök.

2013. aug. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
37%

Azt hiszem bitangul le leszek pontozva.. Két gyerekünk van, 3,5 és majdnem 2 éves. Szülések után 6 héttől heti 2-3x vagyunk együtt.A gyerekágyas időszakok után mennyire nem volt hozzá hangulatom..!!!!!De rávettem magam, és a klasszikus mondás az, hogy evés közben jön meg az étvágy. Fájt az elején.. Elmondtam neki, hogy, oké, legyünk együtt, de ha jelzek, engedje, hogy pihenjek. Síkosító ott volt..

Szóval nem akartam odajutni, hogy amit tőlem nem kap meg, azt más felkínálja (mert ne ámítsuk magunkat, minden pasit ér kisértés, a kérdés, hogy él-e vele...)és ő mástól kapja meg.

Ma más ugye kicsit nagyobbak a csemeték, a kicsi fél éves kora óta itthon dolgozom este 9-től hajnali 3-4 óráig. Én munka végeztével épp a fenn említett okokból igenis odabújok a férjemhez, kezdeményezek és ő vevő rá. napi 3-4 órát alszom uszkve 1 éve, és aki azt mondja, hogy nincs energiája 2 gyerek mellett a férjjel foglalkozni...Akarja, vagy nem?

Nem akarok nagyképű lenni, és lehet azt hinni, hogy biztos hazugság legalább a sztori fele, de az én életem nem attól valós, hogy mások annak gondolják-e :)

2013. aug. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
61%
hát inkább havi. 1szer, vagy 2 szer.nem tudom, de elég ennyi a férfiakanak? ö azt mondja igen. 2, 4 évesek a gyerekek.
2014. jan. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ferjem kulfoldon dolgozik, kb 2 hetente jon haza hetvegere, olyankor 2-4 alkalommal vagyunk egyutt. Amig itthon dolgozott addig eleg valtozo volt, volt hogy eltelt egy het es nem volt szex, de volt hogy heti 4szer bujtunk ossze!

A gyerekek most 4 es 1,5 evesek!

2014. jan. 16. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
66%
Havi 1-2. Férjemnek stresszes és fárasztó a munkája. Sajnos ennyivel beéri, ezen alkalmakkor is úgy kell rámásznom. Jól esne a kezdeményezése.
2014. jan. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
70%
havi 1-2x,3 és 1 évesek a gyerekek,a kicsi többször kel éjszaka!
2014. jan. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
69%
Van egy fél éves és egy 5 éves gyermekünk.Szülés óta most kezdek igazából visszatérni,heti 2-szer vagyunk együtt kb,de van hogy többször is,sok mindentől függ.
2014. jan. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!