Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a pici babáját gyógytor...

Akinek a pici babáját gyógytornászhoz kell hordani mindig végig ordítja a foglalkozást? Vagy csak az én babócám csinálja? Annyira rossz ezt végig nézni, de tudom, h az ő érdeke. Egyébként 7 hónaposak leszünk a héten.

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 10 hónapos, és végig ordítja a Dévény-féle tornát. :(
2013. júl. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos, tény ami tény, a Dévény-torna fáj (bár egyes gyógytornászok ezt a világért sem vallanák be...) De ennél sokkal kellemetlenebb, fájdalmasabb dolgok megelőzésében/gyógyításában segít.

Nézni szörnyű, de a jövőt kell szem előtt tartani. Kitartás!

2013. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértelek. Az én kislányom is végigordítja, de aztán gyorsan el is felejti. Tény, hogy az ő érdeke. Sajnos ezzel nem lehet mit kezdeni, azzal viszont vitatkoznék, hogy azért mert fáj neki. Egyszerűen azért is sírhat, mert ez egyfajta kényszer helyezet neki, nem teheti azt amihez kedve van, és ellenállást tanusít. Legalábbis én ezt veszem észre.
2013. júl. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor ez ezzel jár. Egyébként sztem is nem azért sírnak mert annyira fáj, inkább az, hogy idegen nyúl a bébihez, meg egyébként sem azt csinálhatja amihez éppen kedve van :( Reméljük minél hamarabb rendbe jövünk és nem kell sokáig járnunk.
2013. júl. 17. 18:54
 5/6 anonim ***** válasza:

A Dévény a feszes gyereknek fájhat, a lazának szinte kizárt.

Inkább az a baja,hogy valaki lefogja, nem csinálhat,amit akar stb.

Sajnos ez ilyen. Az én fiam nagyon hipotón volt, mi egy évig jártunk. Az utolsó pár alkalomnál már annyira besokalltam,hogy minden foglalkozás után sírtam otthon.

De az is igaz,hogy inkább most sírjunk, mint később gond legyen a mozgásával!

2013. júl. 18. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nálunk az elején ordított szinte végig, most már jobban bírja, inkább a végén sír, mert fáradt.

de fájdalmat nem okoznak, max. kellemetlen, ha le vannak tapadva az izmok.

2013. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!