Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a tapasztalataitok az...

Mik a tapasztalataitok az elektromos babahintákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Érdemes venni a babának? Jól érzi benne magát? Meddig tudnánk használni?
2013. júl. 17. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jó dolog, plusz általában a babák is szeretik. Olyat vegyetek (ha vesztek), ami rezeg, hintázik, zenél. Annyi fajta van.

Az én kislányomnak nem rezgős a hintája (sajnos). Elvan benne, de azért nincs elájulva tőle. :D

Viszont sok baba gyakran ebben alszik el.. szóval babafüggő. :)

2013. júl. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csodálatos,fiam kb 7-8 hónapos koráig használta,nagyon szerette
2013. júl. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Felesleges volt,ordított benne.Most 14 hósan sem szeret hintázni.A pihenőszéket viszont imádtuk és sokáig használtuk(abban kezdtem etetni is)
2013. júl. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy szuper dolog, kisfiam, ha nyugtalan, belerakom, megnyugszik benne, egy darabik nezelödik, majd elalszik. Mikor megvettük meg terhes voltam, a parom hülyesegnek tartotta, hogy minek kell egy babanak hinta, felesleges penzkidobas, na azota megvaltozott a velemenye,azt mondogatja, hogy elete legjobb befektetese volt :) Most 8 honapos a kisfiam, es meg mindig hasznaljuk.
2013. júl. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jo vetel volt, sokaig hasznaltuk, remelem a masodik babanak is tetszeni fog.
2013. júl. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kisfiam imádta, sokáig nagyon ölbe-baba volt, sehova nem lehetett letenni a hintán kívül, de ott sokáig elvolt. Sokszor csak abban volt hajlandó elaludni. Még 1 évesen is hintázott benne időnként, persze akkor már csak pár percre. Most másfél éves, még mindig elöl van a hinta, szereti belepakolni a játékait és hintáztatni őket :)
2013. júl. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 2 éve egy hiper szuper hintát vettem neki ami egyben pihenő szék is és hordozó. Van rajta szívdobogás hang is és mp4-et is rá lehetett kötni.


Kislányom hasfájós volt így evés után nem a hinta részt kapcsoltam be, hanem csak rezegjen az ülés és rögtön sikerült kipukiznia magát.

A hinta az altatásnál volt nagyon nagy segítségemre főleg a fogzási időben. kivétel nélkül mindig sikerült elaludnia benne percek alatt.



IMÁDTAM! Mivel rengeteget használtuk ezért azt ajánlom olyat keress, ami nem elemmel működik, mert akkor hetente cserélheted benne az elemet....

2013. júl. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!