Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejérzékeny babának mit lehet...

Tejérzékeny babának mit lehet adni tejtermékek helyett?

Figyelt kérdés
9 hónapos. Amíg szopizott ekcémás volt a bőre. 6 hónaposan abbahagyta utána tápszer és hozzátáplálás, ekkor elmúlt az ekcéma. 1 hónapja bevezettem a joghurtot és túrót, megint ekcémás lett, nem is tudom hogy a tejterméktől van vagy nem. Most szüneteltetem és meglátjuk. Csak kérdezném hogy tejtermékek helyett mit adhatok neki?
2013. júl. 18. 19:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tejfehérje vagy tejcukor allergiás? Ha az előbbi, azt általában kinövik, addig jó a rizstej, sinlac, ahogy a többiek is írták. Ha az utóbbi, akkor van rengeteg laktózmentes termék: tej, tejföl, sajt, joghurt...
2013. júl. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A vérvétel nem minden esetben mutatja ki, az orvos is ezt mondta. Azt mondta, ha negatív az sem jelent semmit és, ha pozitív az sem biztos. Nekünk egyéb okokból vettek vért és ezért levették, allergia panelre is, negatív lett, de hiába. Ezért felesleges a gyereket böködni.
2013. júl. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!