Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kóstoltatás/hozzátáplálás...

Kóstoltatás/hozzátáplálás elkezdésekor más babája is először mindenre csak fintorgott és/vagy öklendezett?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja heti egyszer kétszer kóstolunk valamit.De eddig bármit próbálkhattam, mindent kiköpött,fintorgott,legutóbb a burgonyától öklendezett. Csak a asütőtököt eszi meg, de azt annyira szereti hoyg mármér habzsolja. Fog ez még változni?
2009. okt. 20. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Enyém csak az édesebbb gyümölcsöket eszi meg, a zöldségek közül a sütőtököt.

A többire fintorog, kiköpi és és nem eszik belőle.

2009. okt. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Állítólag az a jó, hogy ha valamitől fintorog, azt próbáld meg egy héten át minden nap, persze nem erőltetve. A kisfiunk így volt az almával, első két nap fintorgás, harmadik nap már úgy-ahogy megette, egy hét után habzsolta, és azóta is imádja.
2009. okt. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hajaj!!!!Nagyon lassan haladtam, semmi nem volt jó. Teljesen ki voltam akadva hogy olyan alapdolgot mint a krumli nem evett. De sorolhatnám...Most 16 hós azóta teljesen megváltozott. Mindent szeret. Kivéve a borsófőzeléket:)
2009. okt. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!