Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit ronthatunk el fürdés...

Mit ronthatunk el fürdés után, h. egyre vigasztalhatatlanabbul, egyre hosszabban sír? Nem bírunk rájönni! ) :

Figyelt kérdés

fürdés közben még vidám. de a pancsi utáni öltözésnél teljes lesz a káosz. a múlt hétig még megnyugtatta a vacsi . tegnapig bevált, h. egy pillanatra a tv elé tesszük, ma már az sem. az ételt sem fogadja el, csak hosszú percek múlva.

van valami tanácsotok? más sorrend kellene, holnap megetetjük még törölközőben,de mi van,ha az öltözés alatt ugyan ez lesz? mi fogja akkor megnyugtatni?

Segítsetek!


2013. júl. 19. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Én fürdés előtt fél óràval etetem meg, akkor semmi gondd, nyugodt végig, majd fürdés után még eszik ha kell neki.
2013. júl. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha idáig is fürdés után etetted, akkor nem hiszem, hogy az lesz a gond. Szerinem az maradhat igy. Nem lehet, hogy melege van abban a pizsiben amibe öltözteted? Esetleg az alváshoz lévő fényviszonyokon kellene változtatni. Húú, nemtudom. Foga nem jöhet? Hasikája nem fájhat? Mert nálunk 6hetes koráig fájt a hasa esténként. Nemtudom a tiéd miylen idős. nem irtad.
2013. júl. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én is ebben a helyzetben vagyok néha pl ma is. nekem az vált be hogy ilyenkor le teszem aludni egy kicsit azt kb 30perc és fel kell kéri a kaját :) igaz nekem ezt akkor szokta csinálni mikor délután nem alszik és estére már fáradt. próbáld ki hátha be válik nálatok is :) 3hós a kislányom.
2013. júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi, 3,5 hós. majd kapcsolunk holnap lámpát, lehet, h. van benne valami.


el biztos nem aludna kaja nélkül, az nyugtatja meg, de ma már csak üvöltött az üvegre .


hasfájás sztem nem lehet, üvöltene utána is, de evés után csak leteszem és beájul. .

2013. júl. 19. 21:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én is jártam így!kiderült,h olyan fáradt volt,h nem volt türelme szopizni sem,pedig nálunk is evés után volt nyugodt és aludt egyből!Hál'Istennek ez csak egy-kétszer fordult elő!ilyenkor én is elaltattam és kb fél-egy óra múlva felkelt enni!
2013. júl. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nàlunk az vàlt be, hogy ùj fini melegvìzbe visszatettük ès kiderült mèg maradt volna.Azota addig marad bent amig nem nyivàkol.azota nem sir fürdès utàn...
2013. júl. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is a fáradtságra tippelek. A mi kisbabánk akkor csinált ilyet. Mi azt csináltuk amikor ezt a "korszakot" élte, hogy fürdetés után öltözködés közben vmivel lekötöttük. Játék, dal, bohóckodás. És így megúsztuk a vigaszthalhatatlan sírást.
2013. júl. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm lányok a tippeket, leginkább én is a fáradtságra gyanakszom ,de minden ötletet végigpróbálunk amíg valamelyik be nem jön.
2013. júl. 20. 04:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Valószínúleg valóban a fáradtság miatt ilyen.

Próbáld előrébb hozni kicsit a fürdetést, vagy variálj az altatással (délután altasd kicsit később, hogy rövidebb legyen a késő délutáni/koraesti ébrenléti időszak.


Tudom, hogy általában azt sulykolják a friss anyukák fejébe, hogy a napirend szent és sérthetetlen. De a gyerekek igényei folyamatosan változnak, amihez idomulni, igazodni kell. Inkább csak a megszokott ritmus, a dolgok egymás utánisága a lényeges, nem pedig, hogy mindig percre pontosan ugyanakkor történjen.

2013. júl. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
az a baj, h. én nem altatom .hiába is tenném, ha nem álmos, nem alszik. amikor látom, h. fáradt, akkor leteszem hasra és elalszik. ígu én magam nem tudom szabályozni, h. mikorra essenek az alvások.
2013. júl. 20. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!