Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babáknál miért ellenzitek...

Babáknál miért ellenzitek ennyire a cukrot?

Figyelt kérdés

Én sem tömöm vele egy évesemet, de azért a teájába,vagy limonádéjába egy ipicirit teszek. Sőt a meggyszószba is mert savanyúbban meg nem eszi meg.. Ennyi kis cukorra szüksége van a szervezetének,mert a vércukor szintjét szinten tartja-nekem ezt a védőnőm mondta!

Köszönöm,ha írtok,bármit is, lepontozni nem fogok,mert a vélemények érdekelnek!!



2013. júl. 20. 10:54
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
iciripicirit akartam írni..
2013. júl. 20. 10:55
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
A védőnőd hülyeséget beszélt. Nincs szüksége cukorra, a vércukor szintet a bevitt élelmiszer emeli, akkor is, ha abban nincs hozzáadott cukor.
2013. júl. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
Én azért igyekszem kevés cukrot adni, hogy ne szokja meg az édes ízt és nagyobb korában kevesebb felesleges kalóriát vigyen be, tehát ne cukrozzon mindent csak megszokásból. Ilyenkor talán még lehet alakítani az ízlést.
2013. júl. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Na meg azért a fogak épsége sem utolsó szempont,mert ilyen kis korban még könnyebben megy tönkre a tejfog.

A párom uncsitesójának a kisfia még csak 2,5 éves,de MÁR van rossz foga!!

2013. júl. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
azért nem,mert üres kalória . a szervezet pedig gyümölcscukor formájában jut cukorhoz ,illetve a szénhidrátot alakítja át. ez bőven elég .
2013. júl. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%

Adjál neki nyírfacukrot:

Enyhíti a természetellenes éhségérzetet

Csökkenti a cukor és szénhidrát iránti vágyat

Elősegíti az emésztési folyamatokat, gátolja a székrekedést

Alacsonyan tartja és segít stabilizálni a vércukorszintet

Nem növeli a test inzulin szükségletét

Alacsony kalória és felszívódó szénhidrát tartalom

Használatakor nem alakul ki fogszuvasodás

Nem táplálja a kártékony baktériumokat szervezetünkben

Igazoltan használható a gombás fertőzések, a Candida esetén is

Lúgosító, méregtelenítő hatású

Elősegíti a kalcium és B vitaminok felszívódását


Drága, de csak ezzel édesítek, főzök, mert én azt vallom, hogy az ízek azért kellenek! Nem agyonédesítve, de ami úgy finom, úgy adom...15 hós, és érdekes módon imádja a zöldségeket, főzelékeket is... Amellett, hogy sosem adok neki bolti édességet, DE kap olykor házi készítésű süteményt, vagy gyümölcslevest, házi krémtúrót, és ezeket egye aki akarja cukor nélkül, én nem nyúlat nevelek!

2013. júl. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én mindenkinek zöld kezet adtam, nem tudom ki pontozott le!!
2013. júl. 20. 12:45
 8/18 anonim ***** válasza:
42%
Nyírfacukrot nem ajánlják 1 éves kor alatt, endokrinológust kérdeztem, azt mondta inkább gyümölcscukrot rakjak bele, ha nagyon akarok ízesíteni. Úgyhogy nálunk a fruktózzal édesítem a lányomnak szánt ételt, ha muszáj.
2013. júl. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Jah, bocsi, 1 éves kérdező a babád :) A "babából" arra következtettem, hogy kisebb még :)

Akkor ki lehet próbálni a nyírfacukrot is.

2013. júl. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
Én is gyümölcscukrot használok.
2013. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!