Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korukig ordítanak...

Hány hónapos korukig ordítanak a babák?

Figyelt kérdés
lányom 2hós és úgy tud üvölteni hogy szinte levegőt se vesz. főleg fürdésnél csinálja ezt.
2013. júl. 20. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy gyerek mindig ordítani fog, ha baja van, szokj hozzá.
2013. júl. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Na jó, azért van a csecsemőkori elviselhetetlen sírás, utána változik, meg majd ha beszél akkor Anyát kiabál. De a síró hang szerintem változik a babáknál.
2013. júl. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát a hiszti sem lesz jobb. :D
2013. júl. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én 7 hósom is úgy tud üvölteni hogy zeng az egész lakópark. :) egyébként amire te gondolsz szerintem az olyan 5 hós környékén szűnik meg, helyébe sokféle más egyéb sírásfajta lép a hüppögéstől kezdve a visításon, kiabáláson, sikoltozáson át a hisztiig. Más lesz az éhes vagyok, fáj, anya kell, nem akarom, álmos vagyok, vegyél fel, tegyél le, add vissza, stb. Majd megszokod, nyugi! ;)
2013. júl. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is csinált ilyet,vörös fej, semmi levegő... Kb 3 hónapos kora körül abbahagyta. :)
2013. júl. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
engem nem zavar a sírás, csak őt féltem mert annyira belelovallja magát hogy rossz nézni.
2013. júl. 20. 20:25
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez ismerős. Nem szoktad ilyenkor felvenni megnyugtatni? Csak tényleg amíg megnyugszik, nem kell cipelgetni a popóját. Nekem a védőnő mondta hogy így csináljam. Sír - megnyugtatom - lerakom. Ha kell akkor többször is. Picit mindig hagyni kell hogy mi lesz, abbahagyja- e a sírást vagy fel kell venni. Ha nem vesz levegőt, akkor rá kell picit fújni az arcára. Akkor nem lesz az, hogy eaetleg elájul.
2013. júl. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez ismerős. Nem szoktad ilyenkor felvenni megnyugtatni? Csak tényleg amíg megnyugszik, nem kell cipelgetni a popóját. Nekem a védőnő mondta hogy így csináljam. Sír - megnyugtatom - lerakom. Ha kell akkor többször is. Picit mindig hagyni kell hogy mi lesz, abbahagyja- e a sírást vagy fel kell venni. Ha nem vesz levegőt, akkor rá kell picit fújni az arcára. Akkor nem lesz az, hogy eaetleg elájul. Baja kben nem lesz. Ne aggódj.
2013. júl. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocsi a sokszor elküldöttért. Megőrült a telefonom...
2013. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
dehogynem szoktam felvenni, de amint lerakom folytatja tovább, csak cicin nyugszik meg. talán idővel elmúlik...
2013. júl. 21. 06:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!