Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden pelenkázáskor használto...

Minden pelenkázáskor használtok popsikrémet?

Figyelt kérdés
2013. júl. 20. 16:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen
2013. júl. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Nem,csak a nagy dolog után és este,fürdés után amikor sokáig ugyanaz a pelenka van rajta,jobb esetben reggelig,mert nem szokott átázni.

A fiamnak nagyon jó bőre van szerencsére,így nem kenegetem feleslegesen.

2013. júl. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Én is úgy csinálom mint a 2-es válaszoló.
2013. júl. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én mindnél, mert nagyon érzékeny a kislányom bőre (pont, mint az enyém).
2013. júl. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem használunk popsikrémet csak ha nagyon hígat kakil ami elég ritka. A sudocream-et ekcémára használtuk de az is elmúlt (kipp-kopp).
2013. júl. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én minden pelenkázásnál Sudocrem-et használok.Nagyon jó,egy ici-pici pirosság sincs a kisfiam fenekén..és igen,lehetne akkor kérdezni,hogy minek kenem akkor minden pelenkacserénél..azért,mert nem szeretném megvárni,hogy kipirosodjon és fájjon neki. :))
2013. júl. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mikor újszülött volt használtam neogranormont, de később már csak kaksi után kentem, vagy ha valamiért ki volt pirosodva.
2013. júl. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kb 10-11 hónapos korig minden alkalommal használtam Sudocremet használtam, de mivel akkor elég problémássá vált a pelenkázás, így bugyipelusra kellett váltani, és nagyrészt állva pelenkázni, ezért szépen lassan elmaradtak a krémezések is. Kaki után és fürdés után maradt fixen csak...
2013. júl. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

nem,csak kaki után és ste fürdés után!

Azoktól kérdezném,hogy aki minden alkalommal sodovel keni még akkor is ha nem piros..mit fog kenni mikor majd beindul a fogzás és hígabb,csípőssebb lesz a kaki és akkor valóban ki fog pirosodni,pattogni a feneke a babának??Akkorra úgy hozzászokik a bőre a sudohoz hogy már azért nem fog használni...ráadásul én nem akarom állandóan kemikáliával kenni,sajnos fog ő még kapni az életben eleget!

2013. júl. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%

8. vagyok

Én is sudoval kentem mindig, és mikor abbahagytuk a napi használatot, már 8 foga volt, úgyhogy tudom milyen a fogzás, de nem volt még csak kipirosodva sem a lányom popsija, úgyhogy nem szokik hozzá egyáltalán a bőr, tökéletesen működött mindig! :)

2013. júl. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!