Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor növi ki a sikítós...

Mikor növi ki a sikítós korszakot?

Figyelt kérdés

A legújabb. Sikít, ha éhes, sikít, ha álmos, sikít, ha fáradt, sikít, ha azt akarja, hogy felvegyem, hogy odanézzek, sikít, ha valami sikerül, sikít, ha sikerül... :S

Nem nyafog, nem sír, hanem sikít :S

Már a boltba se tudok vele lemenni, lassan vendégségbe se... :(

Próbáltam csitítgatni, pisszenteni, csendben rászólni, határozottan nemet mondani, úgy tenni, mintha észre se vennm, semmi nem használ

8 hónapos

Van valakinek bevált tippje?


2013. júl. 21. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Kb, mikor megtanulja beszéddel kifejezni magát.

Nyugi, 1-2 év és abbahagyja :))

2013. júl. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:)))

Köszi, ezen legalább jót nevettem :))

2013. júl. 21. 10:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát olyan 2-2és fél éves korában abbahagyja. :)

Gyerekfüggő a dolog. Lehet majd csak 3 évesen hagyja abba. :))

Türelem. :)

2013. júl. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Enyem 2 es fel es meg mindig sikit!!!! Egyszeruen kimegyek a szobabol, mert faj tole a fulem. akkor dugo van.
2013. júl. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Húúúúha, nem nyugtattatok meg....

:)

Remélem gyorsan megtanul beszélni :))

2013. júl. 21. 13:47
 6/6 anonim ***** válasza:
20 hónapos, már jó ideje nem sikít (legalább fél éve), pedig még nem beszél jól. Egyszercsak azt vettem észre, hogy abbamaradt a dolog. Egy idő után amúgy is immunisak lettünk rá, meg ráhagytuk. Persze, kiabál még, ha valami nem úgy van, ahogy ő akarja, de ez már inkább hiszti. A céltalan sikítások viszont hamar megszűntek.
2013. júl. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!