Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok, ha kisbabátok...

Mit csináltok, ha kisbabátok cumival alszik el, de eltűnik a szájából?

Figyelt kérdés
6hetes a kisfiam, csak hason és csak cumival tudom elaltatni. Azonban most eltűnt a cumi a szájából és nem látom mellette. Valahová maga alá gyűrhette, de nem tudom eldönteni, hogy hagyjam így vagy nyúlkáljak alá és keressem meg (ezesetben tutira felébred :( ). Köszi szépen a tapasztalatokat!
2009. okt. 21. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Amíg nem ébred fel,addig ne bántsd.Én nem adtam cumit az enyémeknek,de ha a tied megszokta,akkor az a legjobb,ha 2-3 egyforma cumit használtok.Így ha az egyik "eltűnik",mindig van kéznél másik.
2009. okt. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Ezert jolenne mégegy cumi:) Ne most keresd hanem pl ha felkel ra h kell a cumija akkor tapogass korulotte merre lehet.
2009. okt. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

szerintem se piszkáld, majd kihalászod alóla ha felébredt.

szerezz be tartalékénak néhány ugyanilyen cumit (az se baj, ha foszforeszkálós, hogy sötétben is könnyen megtaláld)

2009. okt. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Nincs cumihiányunk, csak engem zavar, hogy nem tudom hol van alatta és félek, hogy fájni fog neki, ahol megnyomja. Alszik most mint a bunda, valószínűleg mélyen elaludt, amikor eltűntette :). Mellette nincs, az biztos. Úgyhogy valahol a baba alatt lehet :(.
2009. okt. 21. 17:10
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Nem fáj neki nyugiiii,ha fájna felébredne rá hidd el.Had durboljon.:)
2009. okt. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!