Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Iker terheseknek hány kiskönyv...

Iker terheseknek hány kiskönyve van?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert a minap betelt a kiskönyvem,és kérdeztem a dokit hogy kérjek-e másikat.Erre ő hogy még a végén azt hiszik ikerterhes vagyok,és megműtenek...De szerintem csak ugratott,mindezt halálos komoly képpel.

2013. júl. 22. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:

:D:D:D:D


EGY könyvünk van :D

2013. júl. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A nővéremnek 2,5 hónapja születtek meg az ikrei, és egy kiskönyve volt, mert ugye egy terhességet, egy kórelőzményt vizsgálnak. Annyi a különbség, hogy ikerterhesség esetén ugye a veszélyeztetett állapot miatt több a vizsgálat, többször jár a kismama kontrollra.

Én most vagyok 36 hetes, a 35. héten betelt a kiskönyvem nekem is, és még csak egy CTG-m volt. (A baba méretei megkívánják, hogy előbb legyen a vizsgálat, mert nagy eséllyel jöhet előbb.) Biztos vagyok benne, hogy megoldják a problémát az orvosok. :)


36 hkm

2013. júl. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is hamar betelt,utána nem a vizsgálatok hanem a megjegyzések részre irogatták be a dolgokat.Egyébként ha nem irnának olyan rondán,akkor több hely lenne,mert olvashatatlanság miatt nagy betűkkel írnak,hogy más is megértse.Nem fognak új kiskönyvet kezdeni,max betoldanak papirfecniket az elsőbe.
2013. júl. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!