Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tápszert adtok a 12...

Milyen tápszert adtok a 12 hónapos babátoknak?

Figyelt kérdés

Kislánykánk betöltötte az 1 évet tejet már már adtunk neki kortyot itta ,de nem hinném hogy lenne bene vitmin igy inkább ugy gondoltam jó a tápszer ,a dokinő felirt Milumil fermentáltat jó nagyon az ára meg a kiszerelés is ,de neke az nem tetszik hogy bukós babáknak való nem lesz baja tőle ??

Mert egészséges bAB ,csak a doktornő ezt felirhatja 36 hónapos koráig!!

Nagyon kevés pénzből élünk igy kérem ezres nagyságrendü tejitalokat nem irjatok


2013. júl. 22. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz tőle baja, ne aggódj! Az én lányom Nestlé Harmonyt iszik, ez is bukós babáknak van! Meg tejitalt amúgy!


De nyugodtan adhatod neki

2013. júl. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is a Milupa Fermentaltat kapja.Semmi baja nem lesz tőle.Ha elfogadja, adhatod neki nyugodtan.Nekünk is azért írta a doki,mert ez támogatott.Igaz én nem kértem,magától írta ezt.
2013. júl. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam 15 hónapos és ő milupa fermentált kap, semmi baja nincs tőle :) Anyagilag ahogy számoltam szinte ugyanott lennénk ha 2,8-as tejet adnék neki, amiben szerintem sincs annyi vitamin mint a tápszerben.Én is kipróbáltam, hogy adtam neki tejet, de annyira kikészíti a gyomrát, felpuffad és iszonyúan görcsöli szegénykémet, így inkább maradtunk a tápszernél.A fermentált 3 éves korig felírhatja doktornő, így egyenlőre annál maradunk. Azért folyamatosan tesztelem, mikor adhatok neki legalább reggel tejet,kakaót hiszen azért ahhoz is hozzá kell szoknia, nem kaphat tápszert iskolás koráig.... :)
2013. júl. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De jó köszönöm szépen nektek fuu még soha nem kaptam ennyi pozitív választ jó éjt nektek

akkot maradunk mi is ennél

Mert 800 gr és 995 ft nagyon nem mindegy

2013. júl. 22. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!