Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, adnátok tanácsot?...

Anyukák, adnátok tanácsot? Nem tudom hogyan kezeljem a hisztiket?

Figyelt kérdés
15 és fél hónapos lányomról van szó, aki mostanában annyira akaratos, és hisztis lett, hogy már nem tudom mit csináljak vele. Ha valami nem úgy történik, ahogy ő azt szeretné, rögtön hisztizni kezd, csíp, harap, üt. Egyszerűen nem tudom hogyan kezeljem ezeket a helyzeteket :( Volt hogy magára hagytam egy-egy ilyen hiszti alkalmával, de ilyenkor mindig annyira megssajnálom. Tudnátok nekem tanácsot adni mit csináljak?
2013. júl. 23. 12:42
 1/3 Jégtánc ***** válasza:
Itt csak a türelem és a következetesség segít,na meg néha az hogy elvonod a figyelmét valami másra.Hadd hisztizzen csak arra figyelj hogy ne tegyen kárt magában.
2013. júl. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hú az én lányom is épp ekkora :) neki is volt ilyen időszaka de akkor nagyon feszült időszakom volt nekem is. most hogy rendeződtek a dolgok megnyugodtam és a lányomon is látszik ez. napi 2hiszti van max azelőtt meg óránként volt ennyi. ő pl azért szokott hisztizni ha nem sétálok vele( ő még nem indult el egyedül) és leültetem mert épp főzök vagy akármi. olyankor belevágja a fejét a járólapba. ezeket úgy tudtam kiküszöbölni hogy folyamatosan beszélek hozzá mikor leültetem nézd ottvannak a játékaid gyere rakjujuk össze. mikor úgy látom kezd kitörni a hiszti folyamatosan beszélek hozzá és elvonom a figyelmét. próbáld ki hátha beválik :) ő miken hisztizik? ja egyébként én is otthagyom ám ha olyan hiszti van... addig mosd meg az arcod vegyél kezedbe egy újságot tereld el a te figyelmed is ugy könnyebb.
2013. júl. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 4 éves a kislányom és még most is hisztizik nagyon is!

Olyankor fogom és leültetem az ágyra, és elmegyek tőle, úgy hogy lássam, hogy mit csinál, de aztán olyankor megy apához és a papához, majd ők megengedik, és megvigasztalják, bár én nem hagyom, hogy mindig megvigasztalják,olyankor mondom, hogy nevessék ki őt, mert hisztis kislányokat nem szereti senki, és nálunk ez bevált

2013. júl. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!