Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon vágyom egy kisbabára,...

Nagyon vágyom egy kisbabára, de még csak 17 éves leszek. Ez normális?

Figyelt kérdés

Bármikor elmegy mellettem egy totyógos kisbaba, mindig olyan érzésem van, hogy nekem is kell minél előbb egy baba.Annyira aranyosak. Van barátom, ő 24 éves. Persze neki ezt nem említettem, mert nem hiszem hogy annyira boldog lenne. Még tanulok, szüleimnél lakom.

Szerintetek bevállaljak egy babát? Mire megszületne 18 lennék. // nem szeretnék még egy kérdést kiírni, de tényleg igaz hogy megszakításos szex mellett lehet teherbe esni? Azért érdekel, mert sose hallottam / láttam még ilyet!!


2010. jan. 19. 16:32
1 2
 1/19 anonim válasza:
Szerintem nem normalis. A kisbabak aranyosak ezzel egyet ertek. Tudod te mennyi feleloseggel jar ez? Penzt keresel? Az sem art ha van.
2010. jan. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

sokan vágynak rá, de szerintem először legyen ónálló kereseted, különben a babát miből tartanád fent?

megszakításostól teherbe lehet esni, mivel az előváladékban is lehetnek spermiumok

2010. jan. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

lehetsz terhes megszakítás mellett is.

De várd meg az érettségit! Meg dolgozz legalább 1 évet, utánna gondolkodj ezen komolyabban.

Viszont normális h erre gondolsz, de kicsit később.

2010. jan. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
86%

SZIA!

nekem picit furcsa hogy 17 évesen babát szeretnél,hiszen még nagyon fiatal vagy.

megszakításos szeretkezéssel valóban van esélye hogy terhes lesz a nő, mivel már az előváladék is tartalmaz spermiumokat...szóval lehetséges a teherbe esés.

de nagyon remélem hogy nem azért kérdezed mert esetleg így szeretnél teherbe esni...nem jó ötlet, főleg ha a barátod nem is sejti a "hátsó szándékot" !

szerintem azért még várj egy picit ezzel a baba dologgal, mert nem vagy elkésve.

minden jó, szia.

20L

2010. jan. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
szia én is 17/L vagyok szoktam rajta gondolkodni nekem is jól esne sőt már a gondolat is jó de tuti várok még vele jah, és amúgy előbb tudira megyek a kapcsolatomban, megteszem azt amire vágyok és majd utánna mert gyerek melett ugye az álmok nem tudnak mindíg valóra vállni!
2010. jan. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
én 19 vagyok...én is imádom őket régóta és nagyon szeretnék..de persze tudom h várni kell még, amig megtudok teremteni mindent ami kell
2010. jan. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
100%
Egy kisbaba nem csak annyiból áll,hogy "jajj de aranyos!" Törődni kell vele,sokat,és mégis,iskola mellett hogyan tennéd ezt? Teljesen felemésztené az energiádat a babával törődni. Ráadásul nem hinném,hogy 18 évesen annyira baromira érett lennél majd arra,hogy felnevelj egy gyereket! Ráadásul hatalmas nagy felelősség is!! Tudnád vállalni ezt ilyen fiatalon?! Várj ezzel!!! Te is jobban jársz,és a leendő baba is!!
2010. jan. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nyugodtan várj még a babával, fiatal vagy még. Tudomtudom, nagyanyáink ebben a korban már a 2.-at szülték, de az más világ volt. Én 21 vagyok, és nekem is megfordult már a fejemben, meg tökre elérzékenyülök, mikor látok egy picit, de tudom, hogy sokat kell még addig tanulnom és tapasztalatot gyűjtenem. Annak a babának biztos háttér is kell a teljes gyerekkorhoz.

A megszakításos módszerrel is lehetsz terhes, mert a "vágycsepp" termékeny spermiumot is tartalmazhat, ami épp elég a terhességhez, de ezt már sokan írták. :)

2010. jan. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%
Teljesen normális!!!! Biológiailag érett vagy az anyaságra. A leírtak szerint érzelmileg is. Sajnos társadalmilag nem ( Ez tulajdonképpen a társadalom hibája.)Majd, ha leérettségiztél, majd ha lediplomáztál, majd ha eleget keresel, majd ha lesz megfelelő lakásod, majd ha kitomboltad magad, stb. Jókislányként mindezt szépen megfogadod, aztán 30-40 éves korod környékén szaladsz fűhöz-fához, hogy segítsenek neked, mert mégis szeretnél valahogyan, akárhogyan egy babát. Te döntesz. Sok sikert!
2010. jan. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
én most múltam 17, és hasonlóan érzek mint te, de tudom, hogy nem tudnám biztosítani a picinek a megfelelő hátteret. A szüleimre ez esetben hülyeség lenne ráruházni az anyagi terheket, és ahogy előttem is írták: társadalmilag nem ésszerű, hiába vagyunk biológiailag, érzelmileg érettek erre. Úgy érzem, hogy kellően felelősségtudatos vagyok, tudnék rá vigyázni, nevelni, tanítani, és ÉPP EZÉRT azt is tudom, hogy oltári baromság lenne pont most (barátom nekem is van, 22). Sajnos a pénz elengedhetetlen ehhez, és a lehető legjobbat szeretném neki! Elvégzem a sulit, továbbtanulok, lediplomázom (egyébként tanítónő szeretnék lenni, vagy gyerekpszichológus), szóval tényleg imádom az apróságokat de majd ha meglesz a háttér, ráérünk!
2010. jan. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!