Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Voltatok már szülőkkel/anyósék...

Voltatok már szülőkkel/anyósékkal nyaralni? Hogy pl. vigyáznak a gyerekekre, kicsit besegítenek.

Figyelt kérdés
Milyen volt?
2013. júl. 23. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hú ha olyan anyósod van,hogy vágysz vele nyaralni,szívből irigyellek :)
2013. júl. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az ő öteltük volt. Előszőr csak néztem.... (anyóssal nincs gond, apős a necces....) De aztán anyós apóshelyett egy rokonnal jön, így após gond megoldva:)

4 gyerek, 3 pici belőlük, és csak a felére jönnek. Mármint a nyaralás felére.

2013. júl. 23. 16:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor én így belevágnék.Jó pihenést nektek:)
2013. júl. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi anyukámékkal voltunk amikor a kisfiam 1,5 éves volt. Nem azért jöttek hogy vigyázzanak a gyerkőcre, segítsenek, hanem hogy együtt legyünk. De a kisfiam egész nap a mamán és a papán lógott, szóval... Én csak az alváshoz kellettem:-)
2013. júl. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi tegnap jöttünk haza, mondjuk csak 4 napos nyaraláson voltunk. Anyukámmal mentünk, nagyon jó volt, hogy kicsit más is foglalkozott a fiunkkal. Persze anyu és a férjem jóban vannak, úgyhogy nálunk semmi gond nem volt.
2013. júl. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Semmi gondom anyóssal, rendes, após is, de ő mindig mindent jobban tud. Persze, ha ő is jött volna, akkor sem szólnék, mert a férjem szülei, meg unokázzanak csak...(majd rájönnek, milyen a 2 évessel és 7 hónapos ikrekkel :)). De azért megkönnyebültem :) (kicsit gonsz vagyok, mi?)

Előszőr csak néztem, mikor a férjem említette, és lehetett egy arckifejezésem, mert egyből azt kérdezte, hogy mondja-e, hogy nincs több üres hely? De csak 4 napra volt... Szóval belegondoltam, kicsit lazíthatok majd-elvileg....:)

2013. júl. 23. 16:45
 7/8 A kérdező kommentje:
Meg aztán az is eszembe jutott, hogy elég keveaset látják a gyerekeket (teljes létszámmal nem idulunk hozzájuk, mert nincs ennyi hely az utóban:)), és nekem is jól esne, ha majd az én menyem mondaná, hogy menjünk.
2013. júl. 23. 16:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen csak tudod van jó anyós mint a tied,és van rossz mint az enyém.Együtt élünk,és folyton belém köt.Legutóbbi beszólása az volt,hogy nemszeretem eléggé a fiát.Pedig mióta együtt lakunk mindent megteszek azért,hogy jó feleség,és anya legyek.
2013. júl. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!