Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A bébitaxi is visszaveti a...

A bébitaxi is visszaveti a babát a mozgásfejlődésben ( mint a komp)?

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
azt nem tudom, hogy visszaveti-e a fejlődésben, de az biztos, hogy egyik sem hasznos, sőt, inkább ártalmas a mozgásfejlődésre
2013. júl. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, ésszel használva nem káros egyik sem. Nagyon sok gyerek nőtt fel ezeken, és ahogy észreveszem, a népesség még mindig tud járni, élsportolóink ugyanúgy vannak, akiknél ugye pont a fejlett mozgásrendszer az egyik legfontosabb tényező...

Ha nem állandóan a kompban/taxin tartják a picit, akkor nincs káros hatás észrevételeim szerint.

2013. júl. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia én csak a kompról tudok véleményt mondani! Nekem a babám 6hónapos korától használta a kompot nagyon szeretett benne lenni.Nekem is jó volt mert a házimunkát megtudtam csinálni. 7,5hónaposan elkezdett mászni felült magától azóta nem használjuk a kompot.most 10hónapos és mindenhol feláll és helyesen lépeget a bútorok mellet.Szóval a komp nem gátolta a mozgásfejlődését!
2013. júl. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk bébitaxink van, de soha nem ül rá a fiam, csak tologatja. Szerintem ez nem gátolja (sőt, inkább segíti) a mozgásfejlődését.
2013. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is van bébitaxink, és az én lányom konkrétan azt tologatva indult el. Rájött hogyan kell, és ez növelte az önbizalmát, ügyességét, és másnap már maga sétálgatott. :)

Azóta is imádja tologatni, ráülve egyébként kevesebbet használjuk, pakol a csomagtartójába, ráül, de menni nem nagyon szokott vele. Egyébként 1. szülinapjára kapta, most 16 hónapos, és minden nap ügyködik vele, úgyhogy én örülök neki, hogy van.

Úgyhogy gátolni semmiképp nem gátolja...

2013. júl. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ha olyan babát ültetsz bele, akinek még nem kéne még (sokat) ülnie.
2013. júl. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!