Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? 14hós lányom...

Mit tegyek? 14hós lányom tegnap óta folyamatosan lázas, és nem viszi le neki semmi! Többi lent

Figyelt kérdés

Tegnap este 6tól lázas,38.2-vel indult,éjszkára 39.9 volt,algoflex bay,germicid c váltva ment,ma délután dokinál voltunk,39.2-vel indultunk hozzá,azt mondta piros a torka,de nem ír még fel antibiotikumot,és hogy !Pénteken! vigyem vissza ha nem javul akkor ír antibiotikumot...

Ma csak cataflam cseppet kapot,amit napi 3x kell beadni neki!


Délután 17.30kor adttam neki,de semmit nem javult 38.6 maradtt neki,rá 2órára kapott panadolt 1óra mulva hűtőfürdőzés volt,és fürdés után 38.8 lett neki!

Enni nem akar,ha lenyel egy falatot már rögtön borzasztóan sír,tehát fáj neki nagyon,inni viszont szépen iszik!


Mit tegyek?

Nem birom hogy ennyire szenved.

Nem lett volna egyszerűbb hogy kap antibiotikumot,helyre jön pár nap alatt,mint az hogy 5napig lázas a gyerek és hogy lázcsillapítóval tömöm szerencsétlent?!

Bocsi a helyes írási hibákért...rohantam,meg tiszta ideg roncs vagyok most!


2013. júl. 23. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:

azért a cataflam csepp nem kispályás gyógyszer


először is ne aggódj! lehet, h ez a 3 napos láz nevű betegség és azért kell péntekig várnotok.

hűtőfürdő, priznic, meztelenül összebújást próbáltad már? ez utóbbi nálunk mindig használt!


viszont ahogy írod, használ a gyógyszer, hiszen 1 fokot lement a láza!!!! ez a lényeg, nem az, h teljesen elmúljon, hiszen a láz valahol gyógyít, a forró testhő pusztítja el a bacikat.

a mi orvosunk is úgy van vele, hogy ha picit is, de leviszi a gyógyszer a lázat, ill lejjebb viszi, akkor más kezelés nem kell.


csak nyugodj meg, minden rendben lesz!

2013. júl. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon Kedves vagy!

Köszönöm Neked!

2013. júl. 23. 21:33
 3/4 anonim ***** válasza:
szia probàld ki nekem eddig mindig nevàlt ilyen magas làznàl. hagyd teljesen meztelenul ès tegyèl vizes ruhàkat a homlokàra a csuklojàra ès a bokàjàra nyugodtan hagyhatod addig amig nem èrzed hogy mà nem olyan meleg persze nem cserèlgesd a borogatàsokat amikor màr nem hidegek, nekem 1-2 ora alatt segitett.sok sikert ès jonnulàst a kicsinek
2013. júl. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is a 3 napos lázzal birkóztok, a kislányom 11 hósan ment ezen keresztül nem írom le a mi történetünket mert minden gyerek más, lényeg hogy felváltva adj neki más hatóanyagú lázcsillapítót. Cataflam-Nurofen én ezt adtam plussz borogatás, folyadékot igyn bőven ha tud. A 3 nap már jobb lesz a testén apró piros kiütések jöttek ki tetőtől talpig ami csunya látvány de nem viszket ez tuti. Így fejeződik be a betegség. Ha továbbra is lázas 3 napnál akkor vidd vissza hamarabb. Kitartást és mihamarabbi gyógyulást!
2013. júl. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!