Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gastrotuss baby szirupot...

Linuka84 kérdése:

Gastrotuss baby szirupot beadása csak rvés után lehet 10 perccel?

Figyelt kérdés
Az én babám esténkét elalszik mindig büfizés közben így nem tudom neki utána beadni. Ő szopizik és tápszert is kap kiegészítésként. Arra gondoltam hogy szopi után adom neki és a tápszert csak azután kapja. Ti mikor hogy adjátok be?
2013. júl. 24. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát azt elvileg evés után kell beadni.

nekünk nem vált be, hányt tőle, még többet bukott tőle a lányom. Bukásra kapja??

2013. júl. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a gondom, hogy evés után kell beadni. De egy jólakott babának, hogy tudsz beadni 5ml szirupot evés után???? Ami még csak nem is kell neki?? Az én kislányom is rendszeresen "visszaküldte", egy idő után meg nem próbálkozam, az AR tápszer megoldotta a kérdést.
2013. júl. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Volt egy gyomorszáj műtétje 1 hónaposan, antireflux tápszert kap, de ha sokat szopizik akkor szokott inkább bukni, illetve a refluxa miatt is kapja a szirupot. Most kezdtük még csak tegnap este, eddig ki nem jött belőle, ízlik neki, mert nagyon mosolyog ha közelítek a kanállal. De a gyomorsava miatt este lenne a leglényegesebb de nem tudom neki evés után beadni mert elalszik. Csak úgy hogy szopizik, aztán szirup és utána a tápszer. Neki végül is nem is annyira a bukás miatt kell az nem olyan sok hanem a gyomorsav miatt.
2013. júl. 24. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!