Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen melegbe hova tudnánk...

Ilyen melegbe hova tudnánk elmenni valahova kikapcsolódni? (holnap) 15 hóssal.

Figyelt kérdés
gondolkodtam strandon,de nem mondhatom a gyereknek,hogy csak az árnyékba lehetsz... köszi,aki ad tippet.
2013. júl. 24. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Mehettek strandra, csak akkor lecsapni egy árnyékos helyre vagy vigyél napernyőt. Magas faktorszámú krém, kalap/sapi rá, a vízben úgy is hamarabb fárad és akkor pihizhet, aludhat az árnyékban. Fontos hogy sűrűn kend.

De ha ez nem, akkor valami játszóház, ahol leköti magát és nincs kitéve folyton a napsütésnek?

Állatkert? Azokban általában vannak szép nagy fák és minimálisan, de futkározhat is. :)

2013. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi hétvégére találtuk ki hogy játszóházba megyünk a 13 hónapos babánkkal a 38 fokos hőségben :) A Kökin megnéztem és van 2 játszórészleg picurkáknak. Ott van árnyék és légkondi.
2013. júl. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is játszóházba vinném, ott ahol diszkréten nyomatják a légkondit. ( azért írom hogy diszkréten, mert van egy-két hely amit annyira hűtenek hogy meg lehet benn fagyni---én ilyen helyre nem szeretem bevinni a gyereket) Nem kaptok hőgutát, és még a gyerkőc is vígan elszórakozik.


A strandon csak nyűgös lesz. Ott nem lehet mit csinálni, hőség van, az nem szórakoztató neki ha csak az árnyékban ücsöröghet.

2013. júl. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
állatkertbe mi is menni akarunk,de nemtudom,hogy ilyen melegbe jó ötlet-e?! Melyik játszóházat ajánljátok? Pest környékén.
2013. júl. 24. 16:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 15 honaposom van! A játszóház lehet a legjobb! Mi hétvégén voltunk az állatkertben! Elég árnyékos az egész,de nem nagyon érdekelték még az állatok! Inkább csak a játszótér és az állatsimogató! Felesleges pénzkidobás volt! Inkább mentünk volna mi is játszóházba!
2013. júl. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Élményváros!
2013. júl. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!