Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időtök van kikapcsolódn...

Mennyi időtök van kikapcsolódni a gyerek/gyerekek mellett, szoktatok néha-néha eljárni valahova?

Figyelt kérdés
Nemrég születésnapom alkalmából elmentünk a barátnőimmel bulizni (24 éves vagyok, a fiam 14 hónapos lesz), és hihetetlen mennyire feltöltődtem. Jó érzés volt felöltözni, sminkelni, és érezni, hogy nem csak anya, hanem nő is vagyok. Szívesen mennék gyakrabban, de félek, hogy a férjem rossz néven venné. Együtt nem tudunk menni, nincs semmi segítségünk sajnos, de ő is bármikor elmehet, ha akar. Szerintetek mi a normális? Mondjuk 1-2 havonta egyszer belefér?
2010. jan. 25. 10:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ez a férjedtől függ, de szerintem a havi egy simán belefér, neked is kell a kikapcsolódás és utána sokkal több erővel tudsz a családról gondoskodni, beszéljétek meg!
2010. jan. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

jó kérdés. most szombaton volt a lányom 13 hós, és mióta megszületett, pont aznap voltam először bárhol, moziban konkrétan . gondoltam, az avatart már mégis megnézem!!! :))

Nme is bántam meg, de ez más lapra tartozik. én szeretnék a jövőben gyakrabban elmenni ide-oda, a havi 1-2 szerintem teljesen normális. nálunk sincs senki segítség sajnos, mozibanis egyedül voltam (bár mivel sose vagyok egyedül, ez sokkal jobban esett, mintha a férjemmel mentem volna, szégyen ide vagy oda, olyan jó volt egyedül lenni!) :)

2010. jan. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

szia én már 5 éve vagyokt itthon három gyönyörű kislányom van és még soha nem voltam sehol bulizni. néha suliba elmentem de onnan is siettem haz mert nagoyn hiányoztak.

szerintem menjetek együtt elmehettek vacsorázni egy étterembe vagy kirándulni...

2010. jan. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem már az is kikapcsolódás,ha nem kell vinnem magammal a picit,ha megyünk reggel,délután a nagyobbal az oviba:)

Havi 2x találkozom a hasonló korú babás barátnőmékkel.


De szeptembertől megy a pici bölcsibe,akkor majd eljárok moziba,csak úgy csavarogni picit,jó lesz:)

2010. jan. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
6 hónapos a kislányom. Még sehol nem voltam egyedül... Max. a kisboltban - meg a nagyban - 2-szer...
2010. jan. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

10:15-ös vagyok:

nagyon nekem sem volt rá igényem. Előtte sem voltam bulizós. De néha jól esne, ha valaki kicsit felszabadítana a kötelességeim alól. És nem azért, hogy ki tudjak takarítani vagy vasaljak...

Bár, egyszer már könyvtárba is elugrottam...

2010. jan. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

17 hónapos a gyerekem, kétszer voltam nélküle, egyszer csavarogni a városban, egyszer meg Tescoban.

Mondjuk most minden szombaton tanfolyamra járok, ilyenkor az apja vigyáz rá, és isteni, mindenkinek ajánlom, emberek között vagyok, beszélnek hozzám, én is hozzájuk, szóval imádom:D

2010. jan. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én szoktam néha találkozni a barátaimmal babamentesen is (13hón.). Nekem jól esik, és a férjem van addig a babánkkal. Mondjuk ez azt jelenti, hogy a baba elmegy aludni 8-kor, én elmegyek itthonról szintén 8-kor... Tehát nem sok vizet zavar. Legkésőbb éjfélre mindig itthon vagyok, mert reggel kelni kell, nincs mese. Inni, dohányozni nem szoktam.

De jó érzés volt a múltkor, 3 hapsi le akart csapni rám, jöttek ilyen nemláttalakmárvalahol szöveggel :) Én meg mondtam, hogy kár a gőzért, otthon vár a családom :) Jó érzés volt nagyon :)

2010. jan. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
2005 óta sajnos még nem volt lehetőségem kimozdulni,pláne egyedül!lányom 2006-ban jött(23 hós koráig cicizett),fiam 2008-ban(éjjel még cicizik).mind a kettő anyafüggő volt és még a fiamnál tart is.a nagymamák dolgoznak így senkire sem tudtam hagyni a gyerekeket.fiam idén betölti a 2. életévét és jövöre mehet a bölcsibe én meg végre dolgozni.a bezártság teljesen kiölte belőlem a nőt.csak mosok,főzök,takarítok és nevelek!hiányzik a társaság.talán azzal nyugtatom magam ha a fiam is bölcsibe megy egy kicsit felszabadulok mert valljuk be nekünk is jár egy kis szabadság!
2010. jan. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Hát én non-stop a fiammal vagyok, nagyon össze vagyunk nőve, imádom!!!Moziban kb másfél éve nem voltam, nagy ritkán eljárok vásárolni, barátnőzni is babával együtt! Most, hogy már nem olyan borzalmasak az éjszakák, itt merem hagyni apára néha. Vacsora, kettesben bármi kilőve.:( Sajnos mi nem tudjuk kire hagyni egyelőre, pedig ránk férne.

2010. jan. 25. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!