Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokszor félek attól, hogy a...

Sokszor félek attól, hogy a kisbabánknak valami nagy baja van es mindenbe belemagyarázom magamnak. Hogyan lehetne erről leszokjam?

Figyelt kérdés
(pld jelez a légzésfigyelő ágyneműhúzás utáni éjszaka),hogy nagybeteg amitől aztán idegbajos leszek és körülöttem mindenki más is az én parámtól.
2008. jún. 26. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Arra gondolj, hogy régen nem volt légzésfigyelő,régen tehén tejet kaptak a babák, vagy kecske tejet. Még is felnőttek ezek a babák is.Én is ilyen voltam az elején, de már nem érdekel. A kislányom 2 hónapos este híg tejbegrízt kap, napközbe őszibarackot, narancsal turmixolok,vagy a levét adom, és le szarok minden olyan rém hírt amiket írnak vagy mondanak.Persze ezt nem kell megfogadni, de én így csinálom, és többen adnak igazat, mint akik rémizgetnének.
2008. jún. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%
hogy ha babád egészséges akkor ne aggodj. de viszont ne gondolj ilyenekre mert be fog következni... ha még is gondolsz ilyenekre, hessegesd el valami jó gondolattal... vagy gondolj arra hogy, hogy fog lezajlani a szülés :)
2008. jún. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!