Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébihordozót vegyünk a kisbabá...

Bébihordozót vegyünk a kisbabánknak, vagy az eggyel nagyobb (0-18kg) gyerekülést autóba? Az ismerősünk babája 6és fél hónapos és már most végig éri a bébihordozót. Ezt látva nem látom értelmét a hordozónak, mert nekünk is csak autóba kellene.

Figyelt kérdés
2009. aug. 31. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk 0-18-as ülésünk van.Dönthető is,de nagyon "meredek" szerintem egy újszülöttnek.Kisfiamat 5,5 hósan tettük bele,mert már kicsi volt a hordozó.Hordozót vegyél használtan,mi is 4000Ft-ért vettük anno,kimostam a huzatot és kész.
2009. aug. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy ilyen pici babát egyszerűbb otthon,nyugiban betenni az ülésbe,bekötni,eligazgatni,mint az autóban a hátsó ülés és közte szorongva.És ha elalszik menet közben,egyszerűbb kivenni üléssel együtt.Sőt,bevásárlásnál egyszerűbb így kivenni,mert a bevásárló kocsira pont rá lehet tenni.

Szóval szerintem inkább hordozó,nagyon olcsón lehet kapni.

2009. aug. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Mindenképpen hordozót,az ülés hiába dönthető akkor is szinte ül ! Az én kislányom még mindig hordozóba van a kocsiba be van kötve a kocsiba és ki sem veszzük,vettünk neki 0-18kgig ülést nem szerette még 7hónaposan sem.A babák hamar elalszanak az autóba,és gondolj bele a kisbuksija dőlne előre.Ez volt a lányommal még 7hónaposan is,használtuk 2hétig aztán vissza lett rakva a hordozó.Most 10hónapos :)
2009. aug. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket.Mindenkinek boldog babázást kívánok!
2009. szept. 1. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!