Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen állt fel a...

Mennyi idősen állt fel a babátok? Mennyit mászott előtte?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 13:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Olyan furcsa ez nekem, hogy milyen sok baba áll fel 6 hónaposan meg előtte. Kislányom 10,5 hónaposan kezdett el mászni, most 11,5 hónapos, de még nem állt fel. Nem érzem úgy, hogy lenne maradva. Szerintem túl korán sem jó egy babának, ha feláll.
2013. júl. 26. 00:19
 12/14 anonim ***** válasza:
Jó,vagy nem jó,minden baba más és mindegyik csak azt csinálja,amire már megérett. Nincs lemaradva a lányod,ez tény,ahogy az is,hogy valakinek ennyi idősen már jár a gyereke.
2013. júl. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem akartam leszólni senkit, mielőtt valaki azt hiszi. Egyébként ma felállt a kislányom kétszer is :)!
2013. júl. 26. 11:14
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem kisfiam 7 hósan négykézláb mászott és 8 hós még nem volt mikor felállt a kiságyba kapaszkodva most 28.án lesz 9 hós és már elengedi a tárgyakat áll egy helybe(közbe tapsol :)),oldalazva megy,átkapaszkodik az ágyról a szekrényre és igy közlekedik :))de persze mászva gyorsabb:)
2013. júl. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!