Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 honapos kislanyom rosszul...

5 honapos kislanyom rosszul alszik ejszaka. Jar korbe korbe mint az ora. Lehet ez a megoldas ra? Folyt. Lent!

Figyelt kérdés
Mar 1-2 hetes kora ora megy korbe mint az ora.De eddig elfert keresztben.Most mar "kicsi" neki a kisagya.Napkozben meg nem is gond mert nem alszik hosszuakat de az ejszakat vegig alussza.Viszont minden oraban folkell hozza kellnem hogy vissza rakjam a jo pozicioban.Mivel mar nem fer el keresztbe es valamikor a kisagy szelehez dol beszorul a keze a kisagy es a matrac koze stb. igy ezekre folkel.Angliaban elek es ma talatam az egyik ujsagban egy olyan dolgot hogy 2 koralaku szivacs parna kozott es darab anyag.Es ebbe kell betenni a babat igy nem tud sem jobbra sem balra menni.Szerintetek megvegyek?Ti kiprobalnatok?Kb.4500ft.Szerintem csak ejszakara hasznalnam.Ma amugy megtanult fordulni hasrol hatra.Hason alszik szoval lehet megrosszabb les igy az alvasa majd.Ti mit tanacsoltok?
2009. okt. 23. 00:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló volt a helyzet. Én párszor kiszedtem, amikor sírt és észrevettem, hogy beszorult kicsit a keze. De utána rájött miként szedheti ki magának. Ő nagyon ügyesen megtanulta ténykeg pár nap alatt. Nekünk ez vált be, nálatok nagyon sír? Ha igen, akkor lehet hogy jobb amit Te írtál. Az én lányom még mindig vándorol éjszaka körbe-körbe az ágyában. Ahogy neki kényelmes. Néha felkenődik a rácsra, de utána lejön. :D Jókat alszik. 11 hós
2009. okt. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem venném meg. A lányom most 7 hónapos és ugyanígy volt 4 hónaposa kora óta. Állandóan beszorult a rácshoz, vagy a matrachoz. Nem győztem felkelni hozzá, de ha visszaraktam a helyére aludt tovább. Aztán ez tartott kb 1 hónapot és leállt erről a dologról. Szerintem ezzel minden baba így van, mi szivacsot tettünk a rácshoz /sima mezei szivacsot/ amit le is szedtünk mikor elhagyta ezt a dolgot. Néha még így is be kell hozzá menni éjjel, mert keresztbe fekszik és nyomja, de ez már ritka. SZerintem nálatok is megoldódik.
2009. okt. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!