Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kevés lenne a tejem? Mit...

Kevés lenne a tejem? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
3 hónapos kisfiam néhány napja éjszaka 2 óránként kel enni. Azelőtt fektetés után 5-6 órát végigaludt evés nélkül. Nappal is csak 3-szor 30-40 percet alszik. Fáradt vagyok! !

2013. júl. 27. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:

vedd magad meléé ha akar szopizni szopizzon

amugy elhet most avna anövekedési ugrás azt hogy átalussza az éjszakát vagy nem sok minden befojásol

növekedési ugrás, front fog meleg vedd figyelembe

2013. júl. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szomjas ebben a nagy melegben, próbálj meg neki egy kis vizet adni ilyenkor, hátha attól is visszaalszik. Aztán lehet, hogy a növekedési ugrás. Ha nagyon nyugtalan vagy a tejed miatt, akkor mérd pár napig...nekem ennyi idősen kezdett el csappanni...egy ideig én is a növekedési ugrásra fogtam, aztán elkezdtük mérni és kiderült, hogy fele annyit tud csak kienni mint azelőtt :(
2013. júl. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, h szomjas. De 3 hónaposan van az első nagy övekedési ugrás, ilyenkor teljesen természetes, hogy a babák többet szopnak, ugyanis előre szaporítják a tejet maguknak. Ezen mindenki átesik, csak valakinek nem tűnik fel. Vedd magad mellé, szoptass, amikor csak igényli, pár nap alatt el fog múlni és visszaáll.
2013. júl. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyél sok tojás levest, mindennap és csinálj tejben főtt zabpelyhet (fahéj, pici cukor). A zabpehelyben minden féle nyomelem van, és sok van benne, naponta többször egyél belőle. CBA, piac, de bárhol kapsz ilyet, olyan mint egy félbe nyomott mag amire rátaposnak.
2013. júl. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!