Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pólyát érdemes venni,...

Milyen pólyát érdemes venni, sima vagy kókuszpólyát?

Figyelt kérdés
2013. júl. 27. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell pólya.
2013. júl. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Első! Nem ez volt a kérdés! Ha már ennyire okos vagy? Miért nem kell???
2013. júl. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit mivel max.1-2 x lesz benne a gyerek . Nekünk volt kókuszpólyánk de csak a babakocsiba használtuk mert téli baba volt
2013. júl. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. Második babát várom, én is nézegetem már a vaterán. Első babámnál nem használtam, de úgy gondolom most fogom, mert hasznos lesz. Simát veszek, nem hiszem, hogy az apróság majd értékeli a több ezer forinttal drágább kókuszpúlyát, mint az egyszerűt.
2013. júl. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Milyen jó, hogy valaki előre tudja hányszor lesz benne a gyerek!
2013. júl. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az első babánál nem használtam, aztán később rájöttem, hogy egyszerűbb lett volna az első hát hétben. A másodiknál fogok használni. A kókuszoólya sem sok ezer ft, de a hagyományos jobbam beköthető.
2013. júl. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%

3.vagyok .

Szerintem a gyerek miután haza hozod az első 2-3héten van benne akkor se sokat ... Ez nagyanyáink hülyesége volt hogy kitalálta , nekünk már a kórházba is csak a szülés napján van benne

2013. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Minek a pólya?

2 gyerekem van, de eszembe se jutott venni.

2013. júl. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ennyi okos választ! Anyám borogass!!!
2013. júl. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A mai divat szerint nem kell pólya, mert hogy szabadon tudjon mozogni a baba, beilleszkedjenek a csipőizületei, és ne legyen o/x lába. Viszont vannak extramozgékony babák, akik pont azért nem tudnak bealudni mert izegnek mozognak és még nem tudják koordinálni a mozgásukat. Ilyenkor két lehetőség van: vagy hasra teszik , vagy pólyába csomagolják. Én azt mondom kérdező, ezt akkor döntsd el, amikor látod, h a babád mennyire aktív prüntyőke. Nyárra amúgy szerintem kókuszpólya, télre jobb a sima. Egyébként egy négyzetalakú törülköző is megteszi, amíg picike.
2013. júl. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!