Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 éves kisfiamnak érdemes...

2 éves kisfiamnak érdemes Lego Duplo-t venni, vagy várjak 1 évet (vagy 2), és sima Legot vegyek?

Figyelt kérdés
Ugye jól tudom, hogy nem kompatibilisek egymással?
2010. nov. 15. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyed neki nyugodtan a Duplo-t, azok akkora darabokból állnak, hogy nem férnek be a pici szájába, azonban elég kicsik ahhoz, hogy sokféle dolgot ki lehessen rakni belőlük.


Illetve van kompatibilitás a Duplo és a "sima" Lego elemek között, de korlátozott, főként a kockák azok, amiket össze lehet párosítani.

2010. nov. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
A Duplo 5 éves korig ajánlott. Sajnos nem lehet a sima legoval összeépíteni. Én kisfiam is két éves lesz márciusban, de ő már 2-3 hónapja nagyon ügyesen játszik a Duplo-val.
2010. nov. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 4 éves lesz, de én még nem adnék neki sima legot, már csak azért sem, mert a kistesó 6 hónapos (félek, hogy lenyeli), de nem érzem úgy, hogy szüksége lenne még rá.
2010. nov. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekünk is van még nincs két éve,2 hónap múlva lesz.A tesónak vettük már rég,aztán eltettük.5 éves koráig tuti használta.A pici most kezdett el építeni,autózni vele,már van türelme rá nyomkodni,forgatni őket,a kicsi legóhoz még nagyon kicsik,és ez a játék nagyon fontos nekik.
2010. nov. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

legjobb fejlesztő játék neki 2évesen a dupló- hidd el szeretni fogja.

én 1.5évesen vettem neki, imádott vele játszani, még most is, pedig lassan 3éves, és már rendes legója is van.

2010. nov. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm MIndenkinek a válaszát, irány a Duplo-bolt....
2010. nov. 16. 13:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is 2 éves kora előtt vettünk Duplót és még annál is jobban szereti, mint gondoltam volna. Viszont inkább kockákat vegyél most, mint figurákat, mert ők még nem nagyon tudnak szerepjátékozni az állatokkal, emberekkel. Persze legyen az is pár, de egyenlőre a toronyépítés a befutó:)
2013. júl. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!