Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen főzelékeket adhatok 7...

Milyen főzelékeket adhatok 7 hós babámnak? Amit itthon is el tudok készíteni Olyanokra gondolok amilyet mi is eszünk, pl. kelkáposzta főzelék vagy borsó főzelék!

Figyelt kérdés
2009. okt. 23. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát neki azért még inkább külön kéne főzni. Káposztát még nem kaphat. Borsót ehet, de azt neki még nem lehet úgy csinálni, ahogy magatoknak. Csak kevés vízben megfőzöd a zöldséget krumplival és leturmixolod annyi vízzel, hogy ne follyon, de eléggé pépes legyen.
2009. okt. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is 7 hónapos a babám és a levesekből meg a főzelékekből azt eszi amit mi. Hozzá teszem a védőnő és az orvosunk is tanácsolta.

Főzelékeket: tök, krumpli, sárgarépa, borsó, zöldbab

Ugyanúgy ahogy mi is esszük.

2009. okt. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 7,5hós a mi borsófőzelékünket kapja, kelkábosztát még nem adtam neki. Sőt a főzelékbe én fokhagymanyomón áttörve egy kis sült virslit is teszek! Imádja! Krumplifőzelék, tökfőzelék ezeket kapja! Mondjuk én majdnem mindenből adok neki mert ha látja kéri!
2009. okt. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, akkor bocsi, nem jól emlékszem már ezekre a kor szerinti felosztásokra, már 2 éves a fiam és nem vagyok már egészen biztos ezekben.
2009. okt. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

zöldbabot, borsót, kelkáposztát még nem szabad adni neki, főleg nem olyat, amit tejben főztél meg(borsó, tök..)

brokkolit, cukkinit, krumplit, tököt, répát, spenótot, sóskát, céklát, sütőtököt adhatsz neki, vízben főzve, krumplival sűrítve, csirkemellel vagy májjal pl.

2009. okt. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!