Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hónapos kislányom napok...

Anya.mano333 kérdése:

4,5 hónapos kislányom napok óta rettenetesen nyűgös, hisztis. A foga lehet, vagy csak a nagy meleg?

Figyelt kérdés

Eddig 2 hónapos kora óta átaludta az éjszakákat, nappal is szó nélkül végig aludta a maga 3x1,5-2 óráját.

Most már napok óta arra kelek éjszaka, hogy nyüglődik az ágyában, de fel igazán nem ébred. Csukott szemmel mondja a magáét, nyöszörög, forgolódik. Vissza szokta altatni magát, úgyhogy fel sem ébresztem, max. "megigazgatom", ha nagyon elmászott a helyéről. Nappal pedig el sem tudom altatni, csak 30-40 percnyi kínlódás után. Pedig már ilyenkor is csukott szemmel dobálja magát, rettenetesen álmos. Mégis megállás nélkül morog, torokhangon kiabál. Vagy a foga jöhet, mert a keze is folyamatosan a szájában van és majd lerágja az ujjait, de ez már 1 hónapja tart és a probléma csak most kezdődött. Vagy a nagy meleg...mi is nehezen viseljük, nemhogy Ő. Forogni is most kezdett el, lehet azért is kel fel éjszaka...

Valaki valami ötlet, hogy megkönnyítsük a napjainkat? :)



2013. júl. 28. 14:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a meleg az oka. A fiam 13,5 hónapos, ő sem úgy alszik, mint idáig.
2013. júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!