Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit aludt/alszik 5 hónapos...

Mennyit aludt/alszik 5 hónapos babád?

Figyelt kérdés

hányszor, és mennyi időt?

kislányom 4x-5x alszik min. 1 órát.

az éjszakákat átalussza?


2013. júl. 28. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
kisfiam éjszaka alszik fél 10től reggel 7ig, egyszer ébred 3kor enni de még kaja közbe bealszik.napközbe 1x alszib 3-4 óra hosszát meg 2-3 alkalommal 1-1,5órát.kislányod átalusza az éjszakát?nagyon várom már h egyszer estétől reggelig aludhatjak, bár nem panaszkodhatok jóalvó.
2013. júl. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

általában fél 9-9 körül elalszik és nagyon változó, de kb 4-ig alszik. enni ébred ő is, és bele is alszik, viszont én is ;) olyan fél9 körül szokott felkelni.

ismerem, még így is olyan kimerítő, hogy meg van zavarva az éjszakai alvás, hogy el sem tudom képzelni, hogy milyen fáradtak lehetnek azok az anyukák, akiknek többször ébred a baba.le a kalappal előttük :)

2013. júl. 28. 22:06
 3/3 anonim ***** válasza:
néha olyan vagyok mint egy zombi, pedig én még nem panaszkodhatok.egy barátnőmnek a kisfia lassan 1 éves es még mindig legalább 3-4 alkalommal ébred egy éjszaka. Abba reménykedem ha elkezdek hozzátáplálni átalusza az éjszakát addig is kitartás mindketőnknek :-)
2013. júl. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!