Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit és mikor alszik egy...

Mennyit és mikor alszik egy 3-4 hónapos baba?

Figyelt kérdés
kisfiam lassan 2,5 hónapos. Most még elég sokat alszik, ami azt jelenti, hogy minden szoptatás közt nappal 2 órát.(kb.3 óránként szopizik.) pár napja az 5 utáni alvás elég nyűgösen megy. Fáradtnak látom, de sokkal nehezebben alszik el, mint a nap több részében. Éjszaka 3 napja nem eszik.Hogyan "kell", vagy fog alakulni a nappali alvása? Úgy értem, hogy mondjuk egy 3-4 hónapos baba kb. mennyit és mikor alszik nappal? Esetleg leírnátok nektek hogyan néz ki a napotok?
2013. júl. 23. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, mostmár egyre kevesebbet alszik ugye. Nekem 4 hós a lánykám, délelőtt egész jól alszik, kb. 3 órát. Délután már csak kb. 1, másfél órát. Aztán 5 után már csak akkor alszik, ha megyünk sétálni és jól lefárad. Ilyenkor 20 perc az átlag, azzal elvan estig. De ha véletlenül úgy jön ki a lépés, hogy nem tud aludni, akkor sincs olyan világégés már, mint mondjuk egy hónapja.

Ahogy halad az idő, estefelé egyre nyűgösebb. Nem sír szerencsére, de már nem lehet pl. letenni játszószőnyegre, amikor feljövünk a sétából, hanem szórakoztatni kell.

Egyébként nekem 5 hetes korában kezdődött ez a délután már nem alvós időszak, szóval Te szerencsés vagy. :)) Láttam rajta én is hogy borzasztó álmos, csukódnak le a szemei, de egyszerűen nem bírt elaludni. Ez van. :)

2013. júl. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gabszem ***** válasza:
kislányom ennyi időse 3x 20 percet aludt
2013. júl. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

4,5 hónapos lányom 2 óránként alszik 1-1,5 órát.összesen kb 5x alszik egy nap.

igényli hogy ennyit aludjon, mert amúgy nyűgös.

2013. júl. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!