Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hintát vegyek?

Milyen hintát vegyek?

Figyelt kérdés
Kislányom szeptemberben lesz 6 hónapos és arra gondoltunk,hogy névnapjára hintát kapna.Két típus között gondolkodom,az egyik az adamo a másik a rugós hinta. Melyik lenne praktikusabb,illetve tovább használható? Rugós hintából ez a szimpatikus: [link] de az Adamo-ról is sok jót olvastam.Nektek milyen van?Szereti a babátok?Meddig használta?
2013. júl. 29. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:
az adamohoz is kapható rugó. nekünk olyan van, csak a márkája beto, de kb ugyanaz. több néven is fut ilyen bébihinta, ez a beto vmivel olcsóbb, de ezt is ajánlják. én igazán olcsót nem mertem venni, azért mégiscsak ebben lóg a gyerek. a gyógytornász szerint rugó nélkül nem is érdemes megvenni. mi nem csak szórakozás, hanem fejlesztés miatt is vettük, minden forintját megérte. eleinte félt benne a gyerek, de utána nagyon megszerette. most ott tartunk, hogy inkább felfedezne, mászkálna, ezért már kiakad, ha beletesszük, de utána mégis jól elvan benne. rugóztatja magát. a fiam most lesz 11hónapos, még használja
2013. júl. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat!
2013. júl. 29. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!