Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekcémás babának, használt már...

Ekcémás babának, használt már valaki aloe vera termékeket a forevor-tol?

Figyelt kérdés
Mi már nagyon sok mindent kipróbáltuni de a gyerek a bört akarja lemarni magárol. nem jó a zsírzo de a hidratáló krém sem. nem is sorolom mi mindent kipróbáltunk már. Közben tojásallergiás is lett. és szerintem a tejre is az csak azt nem mutatta ki a vérvételes vizsgálat. Most egy ilyen szakemberrel beszéltem és meg is rendeltem két fajta krémet, mosakodót és gélt amit inni kell. nagyon sok jót hallottam már ezekröl a termékekröl de konkrétan ekcémások tapasztalatát még nem. van valkinek ezzel kapcsolatban véleménye?

2013. júl. 29. 22:42
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Köszi neked! Én is láttam a facén, de még nem próbáltuk.

Tele a hütő krémekkel, meg csomó más kapszula, vitamin. Most megrendeltem ezeket. Már nem merek venni semmit, mert az uram kihajint. Így is mindig ez a téma, hogy tiszta pötty , meg folt a gyerek, hiába veszek meg minden vackot.

Aztán végén lehet a manna szappan lesz jó. Kitudja!

2013. júl. 31. 21:33
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nem olyan kevesek azok a krémek. Majd megtapasztalod, hogy nagyon kicsi kell belőlük, kiadósak. Érdemes Firsttel előtte lefújni a felületet és kevesebb krém kell és mégjobban felszívódik.Azon ne lepődj meg, ha kb egy hétig még jobban kijönnek a tünetek, ez a méregtelenítés hatása lesz, utána javulni fog.Ez minden méregtelenítésnél így szokott lenni.Segíteni fognak a termékek és meggyógyul a kisfiad.A szponzorod el fogja mondani, hogy hogyan tudsz majd a tőrzsvásárlói kártyádra kedvezményesen vásárolni. Ha nem szeretnéd, akkor nem kell a termékeket "forgalmaznod", ami csak ajánlást jelent.Csak az italt kell felbontás után a hűtőben tárolnod, a bogyókat, krémeket nem.Mielőbbi jobbulást a gyermekednek!
2013. aug. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi neked is!

Nagyon jó a krém. Nem kell belöle tényleg sok. De éjszaka is be kelett kenjem mert annyira vakargatta magát, olyan száraz volt a kis böre. De ez eddig is így volt. Nagyon hamar beszívódik és ezért gondolom, hogy nemsokáig lesz neki elég és nagyon drágák.

2013. aug. 1. 13:00
 14/19 anonim ***** válasza:
Szia!Majd meglátod, hogy milyen kiadós, sokáig elég lesz.Kérd meg a szponzorodat, hogy mondja el, hogyan érheted el, hogy kedvezőbben vásárolj, segítsen benne.Ez a dolga. A viszkető felületre fújj egy kis Firstöt, vagy kend be ha van zöld krémmel, esetleg Lipssel, azok jók a viszketésre is.Csak kitartás, meg lesz az eredménye.
2013. aug. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszi neked is!

Remélem én is , hogy jók lesznek.

2013. aug. 2. 13:02
 16/19 A kérdező kommentje:

Leírnám a tapasztalatomat!

A natur gél szerintem nagyon jó, mert azóta nagyon jó étvágy avan a kisfiamnak. Csak erre tudok gondolni , hogy ettöl. A fürdető is nagyon bevált, közvetlen utána nem vakarja magát. Viszont a krémek a kék és a propolisos egyálltalán nem vált be. Olyan száraz marad a böre mintha soha be sem kentem volna semmivel. Nagyon sok is kell belöle, már alig van krémünk. De olyan gyorsan beszivódik és pár perc mulva ujra száraz neki. Ugyhogy tegnap éjszakára már be kellett kenjem a régi krémünkkel, mert így nem tud aludni ősem és mi sem.

2013. aug. 12. 11:43
 17/19 anonim ***** válasza:

Szappanból is FLP-st használtok?

A doki nem mondta el, hogy a tünetek először rosszabbodhatnak is? Nekünk is van ekcémásunk és ott is rosszabb volt először, de aztán nagyon sokat javult.

Talán van ekcémás FLP előadásom, hogyha tényleg van és érdekel, akkor megoszthatom.

2013. aug. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ezt mindenképp javaslom elolvasni, benne van az ekcéma is.


A PONT helyére írj egy . -ot. :)

gooPONTgl/tde49z

2013. aug. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Szia! Igen tudom, hogy rosszabodhat a böre. De szerintem nálunk nem aza baj. Mert neki alapbol nagyon száraz a böre. Ezek a krémek meg nagyon vizesek, semmi zsírositó nincsen bennük. Így rögtön beszívja és mintha be sem kentem volna.
2013. aug. 13. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!