Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szopis babák tényleg ennyire...

Szopis babák tényleg ennyire ügyesen isznak pohárbol?

Figyelt kérdés

Lányom 5 hos tegnap ivott életébe elöször vizet pohárbol(cumis üvegböl sose kapott italt és nem is fog kapni)

Üvegpohárbol csepegés nélkül ivott mint a kisangyal


2013. júl. 30. 08:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Mi a kerdes? Vagy csak dicsekedni akartal?

Igen, ugyesen isznak.

2013. júl. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 3 naposan a kórházban kapott pár korty vizet pohárból - persze nem ő tartotta a poharat :)
2013. júl. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.


Az én lányom lassan 2 éves, 1 éves koráig szopizott, de sajnos nehezen iszik pohárból. Bár az igaz, hogy az első pár alkalommal ő is úgy ivott, mint a kisangyal, szóval ne érjen váratlanul ha később néha kiönti :-)

2013. júl. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pohàrbòl iszik Csőrösèt ő fogja 4 hòs kora òta, születésekor is pohàrbòl ivott a korhàzba. Enyèm is 5 hònapos...
2013. júl. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nem dicsekvés


elsö lányom tápzseres voolt cumisüvegböl ivött több mint 1 éves volt mire hajlando volt pohárbol is inni

2013. júl. 30. 09:10
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

Újszülött kortól tudnak a babák pohárból inni, csak mi rontjuk el cumisüveggel. Újra kell tanulniuk nagyobb korban,ha a kezdetektől kezdve nem pohárból itatjuk.

Ne adj neki cumisüveget, igyon pohárból, hajrá!!

2013. júl. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
IGen, ügyesen isznak, mert nincsenek másfajta "iváshoz" hozzászokva még. Aztán majd jól kiöntik a földre meg pacsáznak vele ;)
2013. júl. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm ment a zöld pacsi mindenkinek!

énem fogom elrontani se csörössel se cumis üvegböl avlo itatással, és nem is cumizik :) csak cici hála az égnek

2013. júl. 30. 10:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy hogy tápszeres,vagy anyatejes,fiam cumisüvegből majd ivóspohárból ivott később aztán mikor már ült ebédnél pohárba kapott,nem rontottam el semmivel mindenből ügyesen iszik
2013. júl. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem mind tápisak voltak a gyerekeim, és sokáig ittak cumisüvegből, sőt csőrösből is. Sőt cumiztak is!!

Ennek ellenére letették a cumit is maguktól és pohárból is tudnak inni!!

:)))

2013. júl. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!