Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan altatjátok a babátokat?

Ti hogyan altatjátok a babátokat?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 09:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nappal babakocsiban (sajna rászokott), este viszont csak beteszem a kiságyába és szépen elalszik magától.
2013. aug. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3hetes kora óta csak leteszem és alszik.Babakocsiba max fél óra ordítás után tud aludni,így ha sokat nem tud aludni,mert megyünk valamerre,akkor kendőt viszek,mert abban el van csendbe és el is alszik kis idő után.10hós
2013. aug. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Beteszem az ágyba és alszik. Így van ez az elejétől fogva, most 14 hónapos lesz.
2013. aug. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kislányom 15 hónapos lesz, születése óta csak leteszem a kiságyába és elalszik egyedül.
2013. aug. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálam nem vált be, hogy "beteszem az ágyába és alszik" akció. A kezdetek kezdetén igen, de amióta kúszik és forog, képtelen egyedül elaludni. Sajnos. Így a párnámra szoktam fektetni és cumisüveget adok a szájába, szépen elszlopálja és közben elalszik. Sajnos csak így megy, de így sem mindig. Van hogy a hintában alszik ha ringatom, de van,hogy csak kézben hajlandó elaludni. Sajnos egyik sem két perces művelet. :)
2013. aug. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk hetente változik, hogy hogy tud elaludni. A elején szopizás közben elaludt, csak a büfinél ébredt meg egy kicsit, de aludt is tovább. Aztán volt, hogy csak háton, letettem és már csukta is a szemét. Aztán jött, hogy csak hason, a hátát simogatva. Akkor volt egy pár nap, amikor szopi után a mellkasomra tettem és már aludt is. Most a legújabb, hogy babakocsiban, de csak úgy, ha közben tologatom is. Most már nem elég az sem, hogy föl-le tolom a lakásban, tegnap már sétálni kellett vele menni. De most is csak hason alszik el. Éjjel viszont mindig az ágyába teszem... így hosszadalmasabb az altatás, de nem szeretném, ha éjjel is a kocsiban aludna.
2013. aug. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

4hós koráig sajnos kézben altattam másként nem volt hajlandó elaludni! Aztán leszoktattam róla hasra teszem a kiságyba és simogatom a hátát az első 2hét az pokoli nehéz volt nagyon sokáig tartott amire elaludt volt úgyhogy 30-45perces művelet volt,de kitartó voltam. Most is megvárom hogy jó álmos legyen és akkor 2-3perc és alszik is.

11hós baba anyukája

2013. aug. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én elcsesztem a dolgot az elején; ringatva altattam, és ezt is szokta meg. Most 6 hónapos, és most akarom rászánni magam, hogy rászoktassam arra hogy egyedül aludjon el. Jól kitoltam vele is még magammal is, no mindegy, következő babanál már okosabb leszek :).
2013. aug. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

4 honapos koraig ringatva (nem bantam meg, annyira pici volt meg es hasfajos)


4 honapos koraban kezdtuk megtanitani magatol elaludni. Mindig harcolt de simiztuk puszilgattuk csikiztuk. Vegul megszokta. Nappal szepen leteszem elalszik vagy kicsi nyuszizes es alszik.


este nehezebben alszik el, de forgolodik simogatjuk puszi meseolvasas es alszik.


8 honapos. Nem hagyjuk addig magara amig el nem alszik.

2013. aug. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pici korában sétálgatva altattam, mert máshogy nem aludt el, hasfájós is volt, volt, hogy 1 órába telt, mire elaludt. Amióta már túl nehéz sétálgatni vele és a hasa sem fáj, hintaszékben ülve, kézben altatom. Most már 10 perc alatt elalszik, miután elaludt várok még egy 5-10 percet, és mikor már úgy érzem, hogy mélyebben alszik, leteszem az ágyba (együtt alszunk vele).

Napközben pedig vagy a kendőben alszik a hátamon, vagy a vászonhintába vagy pedig melléfekszem és úgy alszik el. 8 hónapos.

2013. aug. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!