Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13hónapos lányom 2hónapja...

13hónapos lányom 2hónapja folyton felébred éjszaka. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vagy fél lóra múlva vagy egy, másfél, felébred,de maximálisan két órát alszik és felébred. Nem éjszakázunk hála istennek, külön szobába alszik és ha átmegyek hozzá csak lefektetem és már alszik is tovább. De ezt két hónapja nagyon sokszor csinálja egész éjszaka. Én már kivagyok és nem tudom hogy szoktassam vissza arra hogy ne keljen fel rendszeresen.
2013. aug. 1. 10:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Együtt érzek veled! Kislányom 1 éves lesz 5 nap múlva és ő is ezt csinálja vagy másfél hete! Lehet, hogy a meleg miatt van! Megitatod olyankor, amikor felébred? Kislányom azután alszik vissza, hogy megitatom, előtte meg van, hogy éjjel ott ücsörög az ágyában. Sokszor ébred és már én is kivagyok! Nem tudsz mit csinálni, amíg ilyen meleg van, addig a babák is nyugtalanabbul alszanak.
2013. aug. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!