Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7-8 hetes babával utaznánk...

7-8 hetes babával utaznánk messzebb lakó nagyszülőkhöz. Az új környezet mennyire zavarhatja meg? Inkább rövidebb időre (mondjuk 1 éjszaka) vagy hosszabb időre érdemes menni (hogy kicsit alkalmazkodni tudjon)?

Figyelt kérdés
Nem a világ végére mennénk, kb. 2 órás autóút. A nagyszülők idősek, nem tudnak minket látogatni. Mi pedig szívesen összekötnénk az utat egy kis nyaralással legalább pár nap erejéig, ha már ott vagyunk helyben.

2013. júl. 23. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az anyukája is ott lesz, így nem nagyon fogja felkavarni az új környezet.

Az én lányom másfél hónapos volt, mikor több napra elmentünk vidékre rokonokhoz, éppen Karácsony volt. Kapott cicit mikor éhes volt, közben pedig elnézelődött, meg aludt, nem igazán hatotta meg az új környezett, a sok idegen ember, meg a hangzavar sem, nyikkja sem volt.

Ne aggódj, nem fogja egyáltalán megzavarni az új környezet a te babádat sem, nyugodtan mehettek több napra is.

2013. júl. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem semennyire


legalábbis a lányomat nem zavarta meg az a 4 nap mikor voltunk


megetettem előtte simán aludt az autó út alatt

ott meg ugyan úgy figyeltem h mikor éhes fáradt stb....

2013. júl. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Az én fiam 8 hetes,most másfél hete vagyunk mamáéknál.Nem zavarta meg ugyanugy alszik ejjel. :) Ne aggodj,jó utat :)
2013. júl. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még van több, mint 2 hetünk, de már alig várom. Itthon is jó vele, de nekem is kell egy kis kimozdulás, környezetváltozás. :)
2013. júl. 23. 18:03
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi is mentünk a 2 hós kislányunkkal, semmi gond nem volt. Előtte azért megkérdeztem védőnőt, aki annyit mondott, hogy lehet, hogyha hazajövünk, akkor kicsit megbetegszik, meg, hogy azért figyeljünk oda, hisz akkor még nem kapta meg az első oltását.

De, amúgy semmi probléma nem volt, csak későn értünk oda, és nem tudta megszokni a környezetet, így első éjszaka kínlódott az elalvással, de a többi nap már semmi problémája nem volt :)

2013. júl. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!