Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » D3vitamin? (bővebben lenn)

D3vitamin? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Elősször is megkérnék mindenkit hogy ne itéljenek el és ne támadjanak,első gyerekemet szültem május elején,most lesz 3 honapos,a családban nincs kisgyerk.Tegnap találkoztam egy ismerősömmel aki szintén most szült és mondta hogy a D3-at minden nap kell adni a babának én meg csak néztem mert nekem sem a korházban sem a védőnő,senki nem mondott rolla semmit és azota iszonyuan érzem magam......ettől lehet valami baja hogy csak most kezdem el adni neki?Kösz a válaszokat.
2013. aug. 1. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:

gyerekorvos nem írta ki?

Mindennap egy csepp D vitamint kellene szednie.

Mindenképp menj el a gyerekorvoshoz és írass ki.

Sőt K vitamint is.

2013. aug. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem,nem irták ki :( nem is emlitette senki,én meg nem volt honnan tudjam :/
2013. aug. 1. 16:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok megint!

Nem hiszem hogy lesz belőle baja, de mielőbb pótolni kell, mert K vitamint is kellett volna kapnia, igaz nem mindennap, ha jól emlékszem havonta.

Mindenképp menj el az orvoshoz hogy pótolja a recepteket!

Sajnálom hogy ilyen hanyag egészségügyi dolgozókkal vagy körülvéve.

2013. aug. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!