Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől hányhat 8.5 hónapos...

Mitől hányhat 8.5 hónapos baba? Többi lenn.

Figyelt kérdés

Reggelre a fél arca rászáradt tejcsis volt, máshol nem találtam hányást, gondoltam lehet kibüfizte az éjszaka. Reggel adtam neki a szokásos tápszert majdnem megitta az egészet ekkor mindet visszahányta. A széklete is krémesebb volt, nem híg de krémesebb mint szokott lenni. Már 2.5 hónapja ugyanezt a tápszert kapja.

Most mit adhatok neki diétásat?

Délután lesz doki akkor leviszem, de addig se maradhat éhen.


2013. júl. 2. 06:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kis sós vízben főtt krumplit adhatsz neki, vagy főtt répát, ezek diétásak. A tápszer is lehet a gond. Majd írj, mi volt!
2013. júl. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

De eddig nem volt semmi baja a tápszertől, 6 hónapos kora óta ezt issza, most is kijöhet ha nem jó neki?

2013. júl. 2. 07:21
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta evett, pici piskótát, meg zsömle belét és ivott teát. még nem hányta ki, remélem nem is fogja. Amúgy jó kedvű, játszik, láza sincs.
2013. júl. 2. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!