Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekcémás gyerekek anyukái,...

Ekcémás gyerekek anyukái, nektek jár az emelt családi pótlék?

Figyelt kérdés

És ha igen , hogy lehet elintézni?

Kisfiam 16 hónapos , születésétöl ekcémás. Egy rakat krém van most is a hütőben. Rengetegilyen-olyan csepp. Egy vagyont költöttük már ezekre. És még nem is jó a kis böre. Ráadásul még tojásallergiás is már.



2013. aug. 1. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Unokaöcsém 2és fél éves ő is születése óta ekcémás és nem kap az anyuja emelt cspot!
2013. aug. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez nem jó hír. Pedig ők is biztosan küszködnek!
2013. aug. 1. 21:22
 3/8 anonim ***** válasza:
nem
2013. aug. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Facebookon terjeng nálam hetek óta valami ekcéma és különféle bőrbetegség eltüntető mannaszappan cucc. Szerintem próbálj utána nézni neten.
2013. aug. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. A tojásallergia után is csak 2 éves kor után kapsz,ha alá veted tojásterhelésnek. Nekünk 1 hónapja lett meg a tejallergiáról a papír,de csak januárban kapja meg az igazolást,mert akkor tölti a 2. élet évét. Tojásallergiáról meg novemberre lesz meg a papírunk,de 2 éves koráig azzal se megyek semmire...
2013. aug. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A mi családunkban allergiás,ekcémás, asztmás kislány után azért nem kapunk emelt cspótlékot mert a flixotidet nem minden áldott nap szedi 80% ban igen és nem volt kétszer korházban. Lehetett volna ,ha szülő nem figyel ennyire rá -moshatópárna,szőnyeg, nincs egy szál teritő mindig mos,vasal, étrendet válogat, a sok megfázásra orrspay.sóbarlang, tengervizes oldat, antibiotikum, probiotikum. vitaminok, krémek, egy futástól fullad, 4 féle gyógyszere van az asztmára. "Fennt úgy döntöttek erre nem jár. Imádjuk az orvosunkat,de látjuk keze lába meg van kötve, óriási nyomás alatt van, nem teheti meg,hogy kitölti az igazolást. Nem vagyok gyalázkodó ,de aki ezt kitalálta próbálja meg ,tudja meg.Sajnálom a szülőt, a gyermeket és az orvost is nem kicsi ,nagyon.
2013. szept. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Az én kisfiam még 1,5 éves. És ő is rengetegszer volt már megfázva. Sokkal hamarabb elkap bármit mint más gyerek. Nekünk is rengeteg gyógyszer, antibiotikum, ilyen-olyan cseppek. És a bőrére számtalan drága krém , ami persze egyik sem jó. Egyszóval nagyon sok pénzbe van havonta. Ezért is tettem fel a kérdést.

2013. szept. 18. 21:32
 8/8 anonim válasza:
A mi családunkban allergiás,ekcémás, asztmás kislány után azért nem kapunk emelt cspótlékot mert a flixotidet nem minden áldott nap szedi 80% ban igen és nem volt kétszer korházban. Lehetett volna ,ha szülő nem figyel ennyire rá -moshatópárna,szőnyeg, nincs egy szál teritő mindig mos,vasal, étrendet válogat, a sok megfázásra orrspay.sóbarlang, tengervizes oldat, antibiotikum, probiotikum. vitaminok, krémek, egy futástól fullad, 4 féle gyógyszere van az asztmára. "Fennt úgy döntöttek erre nem jár. Imádjuk az orvosunkat,de látjuk keze lába meg van kötve, óriási nyomás alatt van, nem teheti meg,hogy kitölti az igazolást. Nem vagyok gyalázkodó ,de aki ezt kitalálta próbálja meg ,tudja meg.Sajnálom a szülőt, a gyermeket és az orvost is nem kicsit ,nagyon.
2013. szept. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!