Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismerősöm hat hónapos kisfiára...

Ismerősöm hat hónapos kisfiára kellene vigyáznom egy egész éjszaka. Nekem még nem volt picibabával dolgom. Elvállaljam?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 21:28
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
38%
De ezt miért itt kérdezed meg? Miért nem a baba anyukájától?
2013. aug. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
18%
Attól függ mennyire ismer. Ha elég sok időt töltesz vele, akkor oké. Bár, el nem tudom képzelni mi lehet olyan fontos hogy egy fél éves babát "le kell passzolni" éjszakára...
2013. aug. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Ő amúgy egy imádni való, tündéri kisfiú. Az anyja azt mondta, hogy elaltassa és csak azután mennek el. Ha éhes lesz akkor adjak neki joghurtot, krémtúrót.
2013. aug. 1. 22:02
 14/31 anonim ***** válasza:
63%

13


6 hónapos kisgyereknek éjszakára joghurt, túró stb? gratulálok.Szerintem anyuka összeszedhetné egy kissé magát és megkérdezhetne más anyukát mit kell adni egy babának éjszakára.

2013. aug. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
62%
Akár milyen cuki,puszilnivaló, ez a kisember nem játékbaba.
2013. aug. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
34%
Ne vállald el, ez hatalmas felelősség úgy, hogy még nem volt dolgod ilyen pici babával. Pelenkázás mellett tudni kéne altatni is, meg arra is fel kell készülni, hogy mi van, ha félrenyel. Egy hat hónapos baba még 2-3 alkalommal simán felébred éjszaka enni, szóval nincs semmi gond a gyerekkel. A kérdés csak az, hogy te is el tudod-e altatni.
2013. aug. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
60%

8-9 hónapos kor előtt nem adunk a babának joghurtot és krémtúrót. Ha éjszaka felébred akkor tápszert kapjon.

Ne vállald el. Semmit nem tudsz a gyerekekről de úgy látom az anyja se.

2013. aug. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Az anyja azt ad enni a babának amit akar, én is adtam ma neki paprikás csírkét és nem lett tőle semmi baja. Pelenkázni tudok, csak attól tartok, hogy nem fog aludni éjszaka mert sokszor este hatkor alszik el.
2013. aug. 1. 22:18
 19/31 anyács ***** válasza:
79%
Csak gratulálni tudok Nektek! Szegény gyerek....
2013. aug. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
29%
Táplálkozási szakértőkből sincs hiány ezen az oldalon.
2013. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!