Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sütőtököt ettem almával....

Sütőtököt ettem almával. Okozhat ez hasfájást a babámnak? Nagyon sír (inkább sikít)!

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem, de egyénileg lehet, hogy van valami baja vele...esetleg az alma héjja bánthatja, de azt sem hiszem, ezek az a legalapabb gyümik-zöldek, amit ehetsz.
2009. okt. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem sem.
2009. okt. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sőt mindkettő jót tesz a pocinak.Mennyi idős a babád? Nem lehet,hogy a fogacskálya? Vagy éhes,álmos..stb.
2009. okt. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2,5 hós

már éppen kihevertük a hasfájást, pár hete semmi baja, erre pár napja újra feszíti magát, sikítozik :-( Mostanában sütőtököt ettem-almával (héj nélkül) ezért gondolok erre.

Most levittük az utcára a levegőre pár percre, attól megnyugodott, úgy tűnik elaludt.

Nem tudom mi ütötte így ki? :-(

2009. okt. 24. 21:11
 5/9 A kérdező kommentje:
esetleg a szénsavas üdítő??? nem szoktam inni, de most hétvégén volt itthon Sprite, és tegnap és ma de. is ittam....és tegnap is sikítozott (meg ma is)
2009. okt. 24. 21:23
 6/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. a szénsavas cucc simán lehet. akkor inkább azt próbáld ki, h nem iszol ilyesmit 1-2 napig, ha elmúlik ,akkor ez volt a ludas. de szerintem a sprite csinálta.
2009. okt. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a hasa, valami más lehet, ha sikítva sír.
2009. okt. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsi, hogy csak most válaszolok. Nálunk a sütőtöktől fájt a hasunk két napig, pedig csak két cikket ettem. Elvileg nem lett volna szabad, a nagykönyv szerint, mégis attól fájt, mert a húslevestől nem fájhat :)

És amúgy a szénsavas italok is okoznak hasfájást.


Próbálgasd, hogy mi jó, és mi nem. (Pl. nálunk most a zöldborsó esett ki az ehető kategóriából :( )

Minden babánál más és más lehet a hasfájás kiváltó oka.


Sok-sok kitartást és boldog babázást!


K.

2009. okt. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 vADRIkó válasza:
Sziasztok! Látom, hogy már régi a téma, de nálunk is az a helyzet, hogy a sütőtöktől sikít és görcsöl a pocak. Annak ellenére, hogy alapvető bébiétel kb. 4 hónapos kortól. Az első alkalomnál nem hittem, hogy ez lehet, de most beigazolódott.
2013. szept. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!