Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme játszóívet venni?

Figyelt kérdés
Meddig használhatja a baba?
2013. aug. 2. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon bevált, a játszószőnyeghez tartozik, a babám már kb. 1 hónapos kora óta nézegeti. Külön lehet az ívet is vinni akárhová, mi nyaralásra is elvittük. Szerintem jó pár hónapig jó lehet, de akkor inkább játszószőnyeggel együttes játszóívet vennék, hogy amikor már hasal, a szőnyeget is felfedezhesse.
2013. aug. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia èn nagyon akartam de vègül nem vettem.Viszont a baràtnőm hozott egy vadtag plèdet ajàndèkba ês akkor jött az ötlet...egy régi köntös megkotőjére plüssökket (kulcstartokat) huztam és a kisàgyra kötöttem.1 hònapos kora ota ütögeti ès azota is visszük hordozora mindenhova.màr kètszer cserèltem a plüss kèszletet... szòval jò dolog de te is megcsinàlhatod..:-)
2013. aug. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom imádja pedig már 16 hónapos!:)
2015. nov. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!