Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 eves kislanyotoknak mekkora...

1 eves kislanyotoknak mekkora a talphossza? az enyemnek 10cm, es nem talalok cipot ra, igaz meg nem jar, de mar mindenhol felall, ha kint vagyunk, akkor csak zokniban van

Figyelt kérdés
2013. aug. 2. 11:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10centi?! Akkor pici baba nem?Enyémnek 12felett van és 21-23as zoknik jók rá.Bababoltba tuti árulnak ekkora cipőt is.Szerintem várj még amig jár hátha nő a lába.Úgyis jobb cipő nélkül még.
2013. aug. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kerria ***** válasza:

Egy évesen 11 cm volt a lábhossza, és 19-es cipőt vettem rá neki (zoknival használta).


Nézz meg több cipőtípust is, mert most 22-23-asokat hord, de van olyan amiből még a 21-es is jó... sajnos nagy a szórás belőle :(

2013. aug. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem fiam van,de 21-es cipőt vettünk neki amikor 1 éves volt. A Deichmannban rátettem a lábmérőre és úgy kerestünk neki cipőt. Tudom én vagyok sötét,de mivel mérted le? Nekem 38-as a lábam,a centis mérőszalagon 23 centi,...
2013. aug. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen 10 centi a kis laba, pici termetu, csak 7 es fel kilo. egy 18 as szandit vettem neki de nagyon nagy ra, olyan kis cipoket talalok ami nem tartja a bokajat, de bokatarto cipocsket szeretnek venni neki, de mindegyik nagy :(
2013. aug. 2. 11:35
 5/11 A kérdező kommentje:
vonalzoval mertem, nem meroszalaggal, de jool kinyujtottam igy is a taplat...
2013. aug. 2. 11:36
 6/11 anonim ***** válasza:
nem vonalzóval kell mérni,szakboltban megvan erre a megfelelő módszer.Ráállítják egy talpmérőre,ami megmutatja a baba méretér.Úgy kell megvenni,hogy a sarkához beférjen egy ujjad,az a jó méret.De ne aggódj ha nagyobb,mikor kisfiamnak megvettem a 17-es lábára a 19-es superfit cipőt,kinőtte 1,5 hónap alatt.Ha meg még nem jár,akkor meg sztem felesleges,legjobb ha mezítláb van,vagy bőr talpú zokniban.
2013. aug. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Úgy jó lemérni, ha ráállítod egy papírra és körberajzolod. Ha még csak álldogálva pakol, nyújtózkodik és inkább mászik, mint jár, nem kell még bokatartós cipő, inkább valami nagyon puha talpú, akár az előző válaszoló által javasolt bőrtalpú zokni megoldás is jó.
2013. aug. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is pici a lába és már áll,meg kapaszkodva lépeget, a 18-as bokatartós zárt cipő, ami a legkisebb volt a Deichmannban, kicsit nagy neki, de hűvösebb időben ráadtam, még nem volt baj hogy kicsit nagy, a lakásban úgyis mindig leveszem a cipőt, mert jobb ha mezítláb próbálkozik a lépegetéssel, kint meg nem sokat áll még. Most hogy jött a kánikula, bababörzén találtam egy 17-es szandált (ráadásul csak 300 Ft-ért!) ami szintén bokatartós, az pont jó a kis lábára, úgyhogy most azt adom rá kintre. Remélem, kitart amíg tart a meleg, és utána már belenő a 18-as cipőbe, és akkor már többet is fog kint járni.
2013. aug. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3-asvagyok. Az Auchanos újságban most van magas szárú baba cipő (18-24es méretig) 1790 forintért :)
2013. aug. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]


Itt egy táblázat.Lányomnak ez szerint 20as a lába.A te picidnek meg kb 17-es.Nekem is jó ez alapján,mert 42-es a lábam és 27centi.

2013. aug. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!